|

تبریک عاشقانه فرشته حسینی برای نوید محمدزاده + عکس

عکس و کپشن عاشقانه فرشته حسینی برای نوید محمدزاده

لینک کوتاه کپی شد

نوید محمدزاده بازیگر مطرح و با استعداد تلویزیون و سینمای کشومان است. نوید محمدزاده و فرشته حسینی در سریال خانگی قورباغه هم بازی بودند. فرشته حسینی به مناسبت تولد نوید محمدزاده عکسی در صفحه رسمی اینستاگرام منتشر کرد و در کپشن اینستاگرام نوشت:

برای همیشه تو را آنگونه به‌یاد می‌آورم.

ایستاده بر روی صخره‌ای

با شکوهِ دریا و آرامشِ آسمان.

تو همانی که خود دیدی به چشمِ دل.

همانی که هیچکس هنوز نمیداند!

تولدت مبارک

نوید محمدزاده

فرشته حسینی بازیگر افغانستانی الاصل سینمای ایران در سریال «قورباغه» به کارگردانی هومن سیدی در نقش لیلا ظاهر شده است. فرشته حسینی متولد  ۶ اردیبهشت ۱۳۷۶ بازیگر افغانستانی الاصل تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. وی از پدر و مادری مهاجر و افغانستانی ‌تبار در تهران متولد شد. پدر و مادرش حدود ۳۰ سال پیش به دلیل بروز جنگ در افغانستان به ایران مهاجرت کردند و در تهران ساکن شدند.

_fereshtehosseini_1573759048_1

فرشته حسینی علاقه اش را در دنیای بازیگری در تهران دنبال کرد و از کلاس های بازیگری اصغر محبی، مهتاب نصیرپور، محمد رحمانیان از جمله بازیگران پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون ایران بهره گرفت. او با ایفای نقش در فیلم «رفتن» به کارگردانی نوید محمودی که کارگردانی افغانستانی تبار در ایران است، توانست در جشنواره بین‌المللی فیلم مراکش جایزه بهترین بازیگر زن را برای بازی در این فیلم از آن خود کند.

 

_fereshtehosseini_1589903243
فرشته حسینی همچنین در نمایش های «خشونت علیه زنان، سینماهای من، شازده کوچولو، ماهی سیاه کوچولو، من موجودی احساساتی هستم، یک خاطره، یک مونولوگ، یک فریاد و یک نیایش نیز روی صحنه رفته است. این بازیگر  در گفتگو با شبکه طلوع افغانستان در پاسخ به سوال مجری  که آیا سینماگران ایرانی نسبت به او نگاه نژادپرستانه‌ای دارند یا خیر چنین پاسخ داده بود: « در عالم هنر در ایران، یک روز یادم نمی‌آید که تحقیر شده باشم. کارگردانان و بازیگران ایرانی بسیار کمکم کردند. خوشحال می‌شدند که من یک دختر افغان هستم و بسیار تلاش می‌کنم نام افغانستان را زنده نگه دارم. کارگردان‌ها و بازیگران ایرانی مرا تشویق می‌کردند.»

دیدگاه تان را بنویسید