|

ادعای همسر آزاده نامداری: آزاده ناخواسته قرص خورد!

سجاد عبادی همسر نامداری معتقد است او ناخواسته قرص خورده است.

لینک کوتاه کپی شد

پزشکی قانونی روز گذشته دلیل مرگ آزاده نامداری را مسمومیت دارویی به دلیل خوردن ۱۰۰ قرص اعصاب اعلام کرد. اما سجاد عبادی همسر نامداری معتقد است او ناخواسته قرص خورده است.

سجاد عبادی همسر آزاده نامداری صبح دیروز در دادسرای امور جنایی تهران حاضر شد. او درباره دلیل مرگ همسرش و شایعاتی که مطرح شده است، گفت: مرگ آزاده یک اتفاق بود و احساس می‌کنم او در خوردن قرص هایش ناخواسته زیاده روی کرده است. نمی‌دانم به گندم، دخترم وقتی بزرگ شد چه جوابی بدهم.

او در ادامه به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: من وقتی همراه گندم به سفر رفتیم با آزاده در تماس بودم و حتی به او گفتم که به خانواده ات اطلاع بده که همراه ما نیامدی .خانه ام خراب شده و من در این مدت با هیچ رسانه داخلی و خارجی صحبت نکردم و هنوز نمی‌توانم این اتفاق را باور کنم.

آزاده دشمنان زیادی داشت

او همچنین درباره شایعات فضای مجازی و اینکه گفته می شد آزاده نامداری با همسرش مشکل داشته، گفت: برخی‌ها گفته اند ما با هم اختلاف داشتیم، آزاده دشمنان زیادی داشت که این داستان‌ها را برای ما اعلام کردند ما هم مثل همه زندگی‌های مشترک و زنان و مردان که برخی مواقع با هم دچار اختلاف می‌شوند اختلاف پیدا می‌کردیم، اما اختلافاتمان شدید نبود که بخواهیم با هم قهر کنیم یا درگیر شویم.

من به عنوان شوهرش همیشه او را حمایت می‌کردم و زندگی عاشقانه‌ای داشتیم و هنوز نمی‌توانم مرگ آزاده نامداری را باور کنم و نمی‌دانم چطور با این غم زندگی کنم.

خبر درگذشت آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون عصر شنبه ۷ فروردین ماه منتشر شد. پس از اعلام خبر درگذشت آزاده نامداری، شایعات زیادی در فضای مجازی و برخی سایتها درباره قتل، مرگ به دلیل کرونا، اوردوز و خودکشی او منتشر شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها