|
لینک کوتاه کپی شد

گلشیفته فراهانی بازیگر ایرانی که در کل دنیا اسم در کرده و همه را با بازیگری اش شگفت زده می کند در صفحه رسمی اینستاگرامش عکس هایی منتشر کرده که این عکس ها مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته و با بازخورد زیاد مردم همراه شده است

درادامه شما می توانید عکس های گلشیفته فراهانی را در زیر متن مشاهده نمایید:

گلشیفته فراهانی بازیگر محبوب و مشهور ایرانی که امروزه در بسیاری از فیلم های هالیوودی بازی میکند فیلم های زیادی بازی کرده است و حتی مدتی قبل عکس های بدون پوشش او در فیلم ها منتشر شد و تعدادی از فیلم های ممنوعه او به دلیل داشتن محدوده سنی در سایت ها بخش نشد.

cilp4you_1609572221

بعد از بازی درخشان گلشیفته فراهانی در فیلم استخراج در کنار کریس همسورث و دیده شدن 90 میلیونی اون در شبکه اسپلیکس اسم گلشیفته در رتبه هشتم لیست سلبریتی های نو ظهور در سایت معتبر IMDB در سال 2020 قرار گرفت، این طور که معلومه سینما گران معروف جهان برای شناخت بیشتر اون حسابی کنجکاو شدن. در ادامه ویدیویی گلشیفته مشاهده می کنید:

نام اصلی : رهاورد فراهانی

 زمینه فعالیت : سینما و تئاتر

 تولد : ۱۹ تیر ۱۳۶۲

 والدین : بهزاد فراهانی،فهیمه رحیم‌نیا

 ملیت : ایران

 پیشه : بازیگری، نوازندگی و خوانندگی

 سال‌های فعالیت : ۱۳۷۶ تا کنون

 همسر(ها) : امین مهدوی (۱۳۸۴ تا کنون)

رهاورد (گلشیفته) فراهانی ۱۹ تیر ۱۳۶۲ در تهران و در خانواده ای هنرمند متولد شد. وی یک خواهر (شقایق ‌فراهانی، لیسانس نقاشی، بازیگر) یک برادر (آذرخش، لیسانس موسیقی، کاریکاتوریست) دارد. خانواده فراهانی یک ‌فرزند خوانده معروف نیز دارد. اردشیر رستمی کاریکاتوریست، تصویرساز، مجسمه ‌ساز، معمار، طراح لباس، شاعر‎ ‎و بازیگر‎ ‎است . او چندی پیش در سریال شهریار، در نقش شاعر شهیر آذری بازی کرد. پدرش بهزاد فراهانی متولد ‌‌۱۳۲۳، اصلیت فراهانی (اراک) دارد و از جمله بازیگران مطرح تئاتر و سینمای کشور پیش و پس از انقلاب است که ‌عمری را در رادیو گذرانده و مادرش فهیمه رحیم نیا متولد ۱۳۲۶ تهران و فارغ التحصیل رشته هنرهای تجسمی از ‌دانشگاه. D.E.A ‎علوم انسانی استراسبورگ فرانسه است.

file

 ‌آن زمان که گلشیفته به دنیا آمد، خانواده فراهانی دیری از بازگشت شان به ایران نگذشته بود. بهزاد فراهانی سال ۵۳ به ‌دلیل مشکلاتی که برای ادامه کار در ایران می دید و به دلیل نگاه سیاسی اش به فرانسه مهاجرت کرد و پس از انقلاب ‌به ایران بازگشت، اما فضا برای هنرمند سیاسی چپ هنوز باز نشده بود. خانواده در شرایط بد مالی به سر می بردند و ‌پدر خانواده با کارهای گوناگون از جمله مسافرکشی یا مترجمی سعی داشت تا چرخ زندگی خانواده را بچرخاند. اسم ‌گلشیفته در شناسنامه "رهاورد" ثبت شده، این بدان دلیل است که نام گلشیفته از سوی ثبت احوال در آن زمان مناسب ‌تشخیص داده نشده بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها