|

ریحانه پارسا به سیم آخر زد؛ خانواده ام بمیرن هم مهم نیست!

ریحانه پارسا با انتشار استوری عجیب اعلام کرد که از خانواده اش بریده و اصلا برایش مهم نیستند

لینک کوتاه کپی شد

ریحانه پارسا بازیگر سینما که خیلی زود منحرف شد و بعد از حواشی زیاد در ایران به ترکیه مهاجرت کرد و آنجا هم اسیر سایت های قمار و شرط بندی شد و در منجلاب فساد فرور رفت به تازگی استوری عجیب ریحانه پارسا درباره خانواده اش در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت:

"من خانواده ام برام مهم نیست، بمیرن هم اهمیتی نداره انقدرقصه های پرغصه خیالی از این بنده خداها نسازین دارن زندگی شون می کنن، خانواده چیه؟ کیه؟ انسان تنها آفریده شده تنها متولد میشه و تنها میمیره سناریو احترام به پایان رسید"

1256

هرآنچه که درباره خانواده ریحانه پارسا می دانیم

پدرش شغل آزاد دارد و مادرش خانه دار است، 2 خواهر دارد. بعد در دوران دبیرستان وارد هنرستان تئاتر می شود. ریحانه پارسا مدتی در کافه صابر ابر کار می کرده و بیشتر با دنیای بازیگری آشنا می شود.

ریحانه پارسا چندی پیش در یک لایو گفت که پدرش او را بلاک کرده و تنها با خواهرش در ارتباط است.

ریحانه پارسا در ویدئویی تازه اظهار داشته که پدرش او را بلاک کرده و دست از او شسته و گفته‌است که او دیگر دخترش نیست. او می‌گوید اگر ۲۲ سال پیش، یعنی زمانی که او به دنیا آمد، عکس ۲۲ سالگی ریحانه پارسا را نشان پدرش می‌دادند و می‌گفتند که دخترت این می‎شود، او سکته می‌کرد!

فیلم واکنش پدر ریحانه پارسا را از زبان خود ریحانه پارسا ببینید:

پدر ریحانه پارسا هم از دخترش برید!

اقدامات اخیر ریحانه پارسا باعث سرافکندگی خانواده او هم شده و حالا خود ریحانه پارسا اعتراف کرده که پدرش از او اعلام برائت کرده و گفته "بابام منو بلاک کرده از همه جا و گفته دیگه دختر من نیستی"

167452

ریحانه پارسا کودک طلاق است و او چندی پیش در یک پست اینستاگرامی نوشته بود:

از روزی که همراه با بابا به مقصد خانه مامان بزرگ برای زمان نا معلومی زندگی در آن با مامان و خانه ایی که حالا مال ما نبود خداحافظی کردیم این روزشمار شروع شد؛ تیر امسال ۱۳سال میشود که حسرت دیدن پدر و مادرم برای یک لحظه کنار هم اشک حتی الان من است… من چند سال در محله ای پایین شهر تهران در خانه مامان بزرگ که «بچه طلاق» نوعی فحش بود و گاهی زخم زبان فامیل های بابام،قد کشیدم؛ مدت کمی است به خواست خودم تصمیم به درمان روح و روان خود گرفتم،تا حفره هایی که سالیان است زیر خاک مانده را پر کنم…

  • ناشناس ارسالی در

    شما چکار به زندگی دیگران دارید هر انسان اختیار خودشو داره ریحانه سنگ رسانه به دست خورد و صداش درآمد ولی منو شما هستیم که اگر پرده اصرار ما کنار بره وای به حالمون میشه آنوقت خودمون از خودمون فراری میشیم دست بر دارید

  • ناشناس ارسالی در

    من نمیدانم چه کار به کار این دارید، حتما اینو هم باید بکشیم خجالت بکشید

  • ناشناس ارسالی در

    اورا بابا ولش کنید شما گنده اش کردید هر روز ریحانه پارسا فلان کرد این کارو کرد تو بغل فلانی بود خوب به ما چه سود شما چیه بس کنید

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها