|

طرح مجلس برای دائمی شدن قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان!

هیأت رئیسه مجلس باید طرح دائمی شدن قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را اعلام وصول و در دستور کار قرار دهد.

لینک کوتاه کپی شد

یک نماینده مجلس گفت: هیأت رئیسه مجلس باید طرح دائمی شدن قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را اعلام وصول و در دستور کار قرار دهد.

سیدجلیل میرمحمدی میبدی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۵فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: با توجه به شیوع کرونا و مخصوصاً کرونای انگلیسی و ورود به پیک چهارم ضرورت اهتمام جدی برای افزایش کمی واکسیناسیون دارد به ویژه واکسیناسیون کادر درمان و بهداشت، بیماران صعب‌العلاج و زمینه‌ای باید در دستور قرار گیرد؛ سرعت واکسیناسیون مطلوب نیست.

نماینده مردم تفت خطاب به رئیس جمهور و وزرای رفاه و اقتصاد گفت: قطع یارانه و کمک معیشتی تعداد قابل توجهی از مردم بدون دلیل منطقی موجب نارضایتی شده است لذا در فرمانداری‌ها باید حوزه‌ای تعریف شود تا مردم شکایات خود را در این زمینه مطرح و یا از دلایل آن مطلع شوند.در جریان سیل سال گذشته تعدادی از قنوات تفت دچار آسیب جدی شدند، وزیر جهاد کشاورزی باید اعتبار مکفی در اختیار مردم قرار دهد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی یادور شد: هیأت رئیسه مجلس باید طرح دائمی شدن قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را اعلام وصول و در دستور کار قرار دهد تا دولت در ماه‌های باقی مانده به این موضوع ورود کند.

منبع:عصر ایران

  • محمود عبادی ارسالی در

    سلام لطفاً ما را دور نزنید اول همسان سازی را مشخص کنید تا افزایش سالیانه تاثیر داشته باشه وانرا مشاهده کنیم و سپس افزایش سالیانه انجام شود درضمن ضریب ترغیب مشاغل سخت وحق ایثارگری و مناطق جنگی وبدی آب هوا را اعمال کنید این آیتم هارا به فراموشی نبرید مگر بین تامین اجتماعی ها ودیگربازنشستگان کشوری و لشکری چه فرقی است لطفاً عدالت رابرقرارکنید

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها