|

سبزه گره زدن به سبک گلشیفته فراهانی + ویدیو

آرزوی موفقیت گلشیفته فراهانی برای مردم ایران و سبزه گره زدن جالبش

لینک کوتاه کپی شد

گلشیفته فراهانی بازیگر مطرح ایرانی که در تمام دنیا غوغا به پا کرده و در خشیده در صفحه رسمی اینستاگرامش ویدیویی از خودش در حال سبزه گره زدن در سیزده بدر منتشر کرد که این ویدیو با بازخورد زیاد کاربران فضای مجازی قرار گرفت و تا کنون این ویدیو 1.247.810 بازدید داشته است.

 calendar. ( Nature day ) We make Knots on the wheatgrass we grew for nowrouz alter and make a wish with every knot. This year I only made wishes for Iran’s Nature after the government signed 25 years contract with China. Last few days I literally got sick from sadness: what’s going to happen to Iran’s environment, China has no mercy on Nature and Iran has no Plan or organisation to protect the environment.

گلشیفته فراهانی بازیگر محبوب و مشهور ایرانی که امروزه در بسیاری از فیلم های هالیوودی بازی میکند فیلم های زیادی بازی کرده است و حتی مدتی قبل عکس های بدون پوشش او در فیلم ها منتشر شد و تعدادی از فیلم های ممنوعه او به دلیل داشتن محدوده سنی در سایت ها بخش نشد.

cilp4you_1609572221

بعد از بازی درخشان گلشیفته فراهانی در فیلم استخراج در کنار کریس همسورث و دیده شدن 90 میلیونی اون در شبکه اسپلیکس اسم گلشیفته در رتبه هشتم لیست سلبریتی های نو ظهور در سایت معتبر IMDB در سال 2020 قرار گرفت، این طور که معلومه سینما گران معروف جهان برای شناخت بیشتر اون حسابی کنجکاو شدن. در ادامه ویدیویی گلشیفته مشاهده می کنید:

 ‌آن زمان که گلشیفته به دنیا آمد، خانواده فراهانی دیری از بازگشت شان به ایران نگذشته بود. بهزاد فراهانی سال ۵۳ به ‌دلیل مشکلاتی که برای ادامه کار در ایران می دید و به دلیل نگاه سیاسی اش به فرانسه مهاجرت کرد و پس از انقلاب ‌به ایران بازگشت، اما فضا برای هنرمند سیاسی چپ هنوز باز نشده بود. خانواده در شرایط بد مالی به سر می بردند و ‌پدر خانواده با کارهای گوناگون از جمله مسافرکشی یا مترجمی سعی داشت تا چرخ زندگی خانواده را بچرخاند. اسم ‌گلشیفته در شناسنامه "رهاورد" ثبت شده، این بدان دلیل است که نام گلشیفته از سوی ثبت احوال در آن زمان مناسب ‌تشخیص داده نشده بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها