|

پدر فرزند دنیا جهانبخت کیست؟ مهراد جم یا ساسی مانکن

گمانه زنی های مردم درباره ی انتخاب پدر فرزد دنیا جهانبخت جنجال به پا کرد.

لینک کوتاه کپی شد

دنیا جهانبخت یکی از شاخ های اینستاگرام ویدیو منتشر کرد و در آن ویدیو از تست بار داری خود ویدیو ضبط کرد و این ویدیو را در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرد همچنین این ویدیو با بازخورد زیاد کاربران فضای مجازی همراه شد.

در ادامه شما می توانید این ویدیو جنجالی را در زیر متن مشاهده نمایید:

خبر های داغ : ریحانه پارسا لخت می شود و میلیاردی پول میگیرد!

تحلیلگران فضای مجازی با رصد کردن کامنتهای دنیا جهانبخت متوجه موضوعی شدند، کاربران فضای مجازی بر این باورند که این بچه برای مهراد جم نیست و امکان دارد پدرش کس دیگری باشد در ادامه شما می توانید کامنت های جنجالی کاربران را در زیر پست دنیا ببینید:

hediehtehranioriginal_1435255187

خبر های داغ : عکس ریحانه پارسا با پوشش نامناسب در تخت خواب

دنیا جهانبخت در لایو با پویان مختاری از ماجرای باردار شدنش پرده برداشت. دنیا ویدیویی از خود و مهراد جم در اتاق درحال آغوش گرفتن مهراد منتشر کرد و این ویدیو حاشیه ساز شد و در همه ی اینستاگرام بخش شد. مهراد جم بعد از مهاجرت از ایران با دنیا جهانبخت دوست شد و زندگی عاشقانه ای را شروع کرد.

خبر های داغ : ریحانه پارسا: می خواهم پورن استار شوم!

ازدواج مهراد جم و دنیا جهانبخت

در این بخش در مورد ازدواج مهراد جم و دنیا جهانبخت صحبت میکنیم. خبری کـه از دیروز در شبکه های اجتماعی منتشر شد و باعث تعجب تعداد زیادی از کاربران شده اسـت. مهراد جم کـه دوران اوج خود در داخل کشور رابه سر میبرد تصمیم بـه مهاجرت گرفته و از رابطه عاشقانه خود با دنیا جهانبخت شاخ جنجالی اینستاگرام پرده برداری کرد. در ادامه توضیحات رابطه مهراد جم و دنیا جهانبخت را مرور می‌کنیم.

 

donya_1610656285

خبر های داغ : شورت یک میلیاردی همسر امیر قطر جهانی شد! + عکس

ماجرای رابطه مهراد جم و دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت و مهراد جم با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از رابطه عاشقانه خود گفتند کـه در ۲۴ ساعت اخیر با موجی از کامنت ها و بازتاب های در بین کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی همراه شده اسـت. در آخرین روز مهر ۹۹ ودر آستانه انتشار سورپرایز اکتبر ۲۰۲۰ میلادی رئیس جمهور کشور آمریکا پیش از انتخابات ۳ نوامبر، سورپرایز دنیا جهانبخت و مهراد جم در لیست ترندهای مهرماهی ایرانیان قرار گرفت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها