|

تست بارداری دنیا جهانبخت مثبت شد! + عکس و ویدیو

دنیا جهانبخت با انتشار ویدیو مادر شدنش را به صورت رسمی اعلام کرد

لینک کوتاه کپی شد
2

دنیا جهانبخت یکی از شاخ های اینستاگرام ویدیو منتشر کرد و در آن ویدیو از تست بار داری خود ویدیو ضبط کرد و این ویدیو را در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرد همچنین این ویدیو با بازخورد زیاد کاربران فضای مجازی همراه شد.

در ادامه شما می توانید این ویدیو جنجالی را در زیر متن مشاهده نمایید:

خبر های داغ : ریحانه پارسا لخت می شود و میلیاردی پول میگیرد!

تحلیلگران فضای مجازی با رصد کردن کامنتهای دنیا جهانبخت متوجه موضوعی شدند، کاربران فضای مجازی بر این باورند که این بچه برای مهراد جم نیست و امکان دارد پدرش کس دیگری باشد در ادامه شما می توانید کامنت های جنجالی کاربران را در زیر پست دنیا ببینید:

hediehtehranioriginal_1435255187

خبر های داغ : عکس ریحانه پارسا با پوشش نامناسب در تخت خواب

دنیا جهانبخت در لایو با پویان مختاری از ماجرای باردار شدنش پرده برداشت. دنیا ویدیویی از خود و مهراد جم در اتاق درحال آغوش گرفتن مهراد منتشر کرد و این ویدیو حاشیه ساز شد و در همه ی اینستاگرام بخش شد. مهراد جم بعد از مهاجرت از ایران با دنیا جهانبخت دوست شد و زندگی عاشقانه ای را شروع کرد.

خبر های داغ : ریحانه پارسا: می خواهم پورن استار شوم!

ازدواج مهراد جم و دنیا جهانبخت

در این بخش در مورد ازدواج مهراد جم و دنیا جهانبخت صحبت میکنیم. خبری کـه از دیروز در شبکه های اجتماعی منتشر شد و باعث تعجب تعداد زیادی از کاربران شده اسـت. مهراد جم کـه دوران اوج خود در داخل کشور رابه سر میبرد تصمیم بـه مهاجرت گرفته و از رابطه عاشقانه خود با دنیا جهانبخت شاخ جنجالی اینستاگرام پرده برداری کرد. در ادامه توضیحات رابطه مهراد جم و دنیا جهانبخت را مرور می‌کنیم

donya_1610656285

خبر های داغ : شورت یک میلیاردی همسر امیر قطر جهانی شد! + عکس

ماجرای رابطه مهراد جم و دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت و مهراد جم با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از رابطه عاشقانه خود گفتند کـه در ۲۴ ساعت اخیر با موجی از کامنت ها و بازتاب های در بین کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی همراه شده اسـت. در آخرین روز مهر ۹۹ ودر آستانه انتشار سورپرایز اکتبر ۲۰۲۰ میلادی رئیس جمهور کشور آمریکا پیش از انتخابات ۳ نوامبر، سورپرایز دنیا جهانبخت و مهراد جم در لیست ترندهای مهرماهی ایرانیان قرار گرفت.

donya_1606419565

خبر های داغ : دیوانه بازی ریحانه پارسا در زیر باران تا پست های جنجالی

آیا مهراد جم و دنیا جهانبخت ازدواج کرده اند؟

رابطه پنهانی دنیا جهانبخت و مهراد جم اکنون علنی شده و این رابطه با واکنش بسیار زیادی همراه شده اسـت. دنیا جهانبخت تنها ۳۹۳ پست تا اواسط اکتبر ۲۰۲۰ میلادی در اینستاگرامش بـه اشتراک گذاشته و بیش از ۹ میلیون نفر وی را دنبال می‌کنند. او فقط یک صفحه را فالو کرده کـه صفحه مهراد جم عشق جدیدش اسـت. اینستاگرام دنیا جهانبخت در نشانی @donya قرار دارد. درآمد دنیا جهانبخت مثل عده ای از سلبریتی های الکی محبوب امروز «از تتلو تا ساشا»، از راه قمار و سایت های بخت آزمایی بدست می‌آید کـه او نیز در بیو پروفایل خود، لینک سایت بخت آزمایی خود رابه میلیون‌ها هوادارش معرفی کرده اسـت. دنیا جهانبخت سایت قمار در اختیار دارد. مهراد جم نیز خبر از راه اندازی سایت قماری را داده کـه طبیعتا میلیادرها تومان برای او درآمدزایی میکند.

مهراد جم خواننده جوان پاپ دهه هفتادی ایران اسـت. او اخیرا از رابطه اش با دنیا جهانبخت گفته. مهراد ۱.۳ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد. وی فقط ۱۲ پست در اینستاگرامش دارد. اخیرا لایک و فالوهای زیادی دریافت کرده اسـت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها