|

عکس یادداشت آزاده نامداری برای دخترش کجاست؟

عکس یادداشت آزاده نامداری که نشان از خودکشی این مجری سرشناس و سابق تلویزیون دارد در اختیار بازپرس پرونده قرار دارد.

لینک کوتاه کپی شد
2

عکس یادداشت آزاده نامداری که پس از مرگ تلخش در خانه اش پیدا شد سناریوی خودکشی را پررنگ تر کرد و مشخص شد این مجری سابق تلویزیون خودکشی کرده است.

در برخی از یادداشت آزاده نامداری آمده است که او با دخترش گندم درددل کرده است و در حرفهایش به گونه ای نوشته شده بود که او  قبل از نوشتن یادداشت تصمیم به خودکشی داشته است.

پیدا شدن جسد آزاده نامداری

آزاده نامداری یکی از مجریان مشهور تلویزیون در ایام نوروز دارفانی را وداع گفت و این در حالی بود که غروب روز 7 فروردین زمانی که پیکر او در خانه اش پیدا شد،اعلام شد که از زمان مرگ او حدود 2 روز می گذرد.

آزاده نامداری یک سلبریتی به حساب می آمد و بی شک هر نوع حادثه برای او از تصادف گرفته تا حتی بچه دار شدن برای عموم مردم در هر طبقه فکری و فرهنگی مهم بود و قابل پیگیری ! به گونه ای که از اولین دقایق انتشار این خبر در رکنا شاهد تماس هایی از هر قشری چه سلبریتی های سینمایی و چه اساتید روزنامه نگاری حتی قضات بازنشسته و ماموران پلیس در دیگر استان ها با خبرنگاران رکنا بودیم و همین نشان می دهد که با مرگ یک زن بی نام و نشان تفاوت بسیاری داشته است.

در لحظات اولیه حضور پلیس در خانه آزاده نامداری جسد در پذیرایی دیده شد و تحقیقات نشان داد مادر آزاده نامداری با توجه به تماس های بی جواب تلفن دخترش با نگرانی خود را به درخانه آزاده نامداری رسانده است و چون کلید نداشت با استفاده از چاقو که البته برخی در فضای مجازی عنوان داشتند با کارت بانکی در را بازکرده و جسد دخترش را دیده است.

ماموران اورژانس در صحنه مرگ آزاده نامداری عنوان می کنند با توجه به جمود یا همان خشکی جسد آزاده نامداری از زمان مرگ او بیش از 12 ساعت گذشته است و با توجه به اینکه تشخیص علت مرگ در اختیار پزشکی قانونی بوده است ماجرای مرگ ابهام آمیز آزاده نامداری همزمان به بازپرس صادقی کشیک قتل تهران در هفتمین روز عید قاضی شهریاری دادستان جنایی تهران اداره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران پزشکی قانونی و تشخیص هویت مخابره می شود و با ترک صحنه توسط اورژانس تهران تیم های تخصصی دست به کار می شوند.

پشت پرده بارداری آزاده نامداری!

اما مهمترین خبری که فرضیه خودکشی را در همان دقایق اولیه کمرنگ کرده بود خبر بارداری 8 ماهه آزاده نامداری و جنسیت پسر بچه اش بود که یکی از سلبریتی های نزدیک به ایشان در تماس با رکنا عنوان کرد و دقایقی بعد از ناحیه سینماگر دیگر مورد تایید قرار گرفت و این درحالی بود که آزاده نامداری در اینستاگرام خود ماجرای بارداری اش را تکذیب کرده بود اما خیلی ها تصور می کردند او پنهان کاری داشته است و 2 سینماگر نزدیک به آزاده نامداری تاکید به بارداری داشتند .

اما بازپرس پرونده و پزشکی قانونی پس از بررسی های دقیق و با توجه به شواهد و مدارک موجود باردار بودن آزاده نامداری را تکذیب کردند و مشخص شد آزاده نامداری باردار نبوده است.

خودکشی بخاطر افسردگی

آزاده نامداری که بخاطر اتفاقاتی که در دوران مجری گری برایش پیش آمده بود و او ممنوع التصویر شده بود دچار افسردگی شدیدی شده بود و بررسی های دقیق در صحنه جرم نشان از آن دارد که آزاده نامداری بخاطر افسردگی شدید و بعد از رفتن همسر و فرزندش به چالوس دست به خودکشی زده است.

یادداشت آزاده نامداری که همچون دلنوشته ای برای دخترش نوشته بود در خانه پیدا شد و مشخص شد آزاده نامداری دست به خودکشی زده است.

بنا بر این گزارش، تحقیقات تکمیلی در خصوص تایید نهایی خودکشی آزاده نامداری در انتظار نظریه پزشکی قانونی است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها