|

رضا رشید پور : آخرین بار 20 روز پیش آزاده نامداری را دیدم

رضا رشید پور ، در گفتگویی از آخرین دیدارش با آزاده نامداری می گوید.

لینک کوتاه کپی شد

رضا رشد پور در گفتگویی از آخرین دیدارش با مرحوم آزاده نامداری گفت. رضا رشید پور در این گفتگو می گوید که آخرین بار 20 روز قبل از فوت آزاده نامداری و همسرش سجاد عبادی را ملاقات کرده و قبل از عید نوروز با خانواده آزاده نامداری درباره کار گپ زده است. در ادامه ویدیو روایت رشید پور از آخرین دیدارش با آزاده نامداری را ببینید.

واکنش رضا رشید پور به انتشار عکس کتک خوردن آزاده نامداری توسط فرزاد حسنی

در سال 94 وقتی برای اولین بار خبر کتک خوردن و ضرب و شتم آزاده نامداری توسط فرزاد حسنی با انتشار عکس صورت کبود آزاده منتشر شد، رضا رشید پور به این ماجرا واکنش نشان داد.

رضا رشید پور مجری سابق تلویزیون نوشت:

سلام دوستان عزیزم. سال نو مبارک. شرمنده از بابت تاخیر در عرض تبریک. سفر هستم. جای شما خالی. الان بعد از چهار روز تلگرام رو چک کردم و از دیدن عکس آزاده نامداری شوک شدم.

من بیش از ده ساعت با ایشون در مورد انتشار این عکس و یک سری مستندات فوق محرمانه دیگه صحبت کرده بودم. به من قول داده بودن که این کارو نکنن. حتما اتفاق مهمی افتاده که زدن زیر قولشون. من خیلی از ایران دورم و دسترسی بهشون ندارم. فقط خواهش میکنم که اصلا قضاوت نکنید. ماجرا خیلی خیلییییییی پیچیده س. باید فضارو آروم کرد. وگرنه فاجعه ای در راه خواهد بود...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها