|

پهپادها برای کاهش تصادفات جاده‌ای به‌کار گرفته می‌شوند

گروه استان‌ها- معاون هماهنگ کننده ناجا گفت که برای کاهش حوادث جاده‌ای از تجهیزات و فناوری نوین از جمله پهپادها استفاده می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  گرگان ، سردار محمدعلی نوری نژاد عصر امروز در حاشیه نشست با فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به برنامه پلیس برای تأمین امنیت و آرامش مردم به ویژه در سفرهای نوروزی اظهار داشت: پلیس به طور شبانه روزی و در ایام تعطیلات به وظیفه خود که برقراری نظم و امنیت است عمل می‌کند.

وی با اشاره به کاهش تصادفات و تعداد جان باختگان سوانح رانندگی در ایانم تعطیلات نوروزی خاطرنشان کرد: براساس تجزیه و تحلیلی که از تصادفات جاده‌ای صورت گرفته خستگی، رعایت نکردن فاصله با خودروی جلویی و تخطی از سرعت مطمئنه مهمترین علت بروز تصادفات فوتی و جرحی است.

سردار نوری نژاد با بیان اینکه نیروی انتظامی ضامن امنیت کشور است، گفت: این امنیت در همه جای کشور از جمله استان گلستان به نحو مطلوبی ایجاد شده است.

وی با اشاره به استفاده از فناوری‌های به‌روز برای کنترل جاده‌ها بیان داشت: برای کاهش حوادث جاده‌ای پلیس از تجهیزات و فناوری نوین از جمله پهپادها استفاده می‌کند که بهره گیری از این ظرفیت تاکنون نتایج خوبی در پی داشت.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها