|

(عکس) آذین خواهر آزاده نامداری کیست و آزاده برادر دارد؟

آزاده نامداری یک خواهر به نام آذین نامداری دارد و ارسلان قاسمی را برادر خود خوانده است.

لینک کوتاه کپی شد
2

درگذشت آزاده نامداری اخبار مربوط به خانواده او را بیش از پیش برجسته کرده است. پدر او و خانواده همسرش مورد توجه قرار گرفتند اما خود آزاده نامداری چند خواهر برادر دارد؟ 

بر اساس مطالبی که تاکنون مننتشر شده و اشخاصی که در مراسم خاکسپاری شرکت کردند آزاده نامداری یک خواهر به نام آذین نامداری دارد که ازدواج کرده است.

azadehnamdari-sister-brother-vaghtesobh

تصویر آذین خواهر آزاده نامداری و همسرش در مراسم خاکسپاری بازنشر شد.  پیشتر عکس از  نامداری و خواهرش منتشر شده بود اما تصویر شوهر خواهر آزاده نامداری برای اولین بار است که منتشر می شود.

 

برادر آزاده نامداری کیست؟

با توجه به تصاویری که در مراسم خاکسپاری منتشر شدند برخی مدعی شدند آزاده نامداری برادر دارد اما اینطور نیست.

احتمالا تصویر برخی اقوام از جمله شوهر آذین با برادر اشتباه گرفته شده است. آزاده نامداری خود یک بار اعلام کرده که برادر ندارد.

arsalan-ghasemi-azadehnamdari

او در پست اینستاگرامی از ارسلان قاسمی بعنوان برادر خود یاد می کند که نداشته و حالا پیدا کرده است.

پدر آزاده نامداری چه کاره است؟ 

آنطور که به نظر می رسد پدر آزاده به گفته خودش از اهالی مطبوعات بوده و ظاهرا فرهنگی و دبیر و معلم آموزش و پرورش بوده  است.

azadeh-dady

او که چندی است بازنشسته شده در روز خاکسپاری آزاده نامداری سخنان زیادی گفت. «آزاده من خیلی مهربان بود. من خودم دبیر ادبیات و اهل مطبوعات بودم، مطمئن باشید زندگی او را می‌نویسم و نمی‌گذارم حقش ضایع شود.»

  • ناشناس ارسالی در

    آفرین بر چنین پدر فرهیخته و با فرهنگی

  • فاطمه ارسالی در

    به نظر من باید همسر ایشان که میدانسته داروی اعصاب و روان مصرف میکنه اولا حتی اگر آزاده گفته نباید بچه را میبرد دوما باید قبل از اینکه بره شمال میرفت دم در خانه مادر زنش و برای اونها ماجرا را میگفت و مادر زنش را خانه آزاده میبرد و بعد به شمال میرفت

  • ناشناس ارسالی در

    چرا درغ می گویندآزاده نامداری باردارنبوده پس اون شکم حاملگی ولباس حاملگی چیست

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها