|

سوال عجیب فرزاد حسنی درباره آزاده نامداری و گروهک منافقین؟!

فرزاد حسنی پرسیده بود رابطه آزاده نامداری با منافقین چیست؟

لینک کوتاه کپی شد
1

با پیچیده تر شدن پرونده مرگ آزاده نامداری اسامی متعددی به گوش می رسد که هرکدام پرونده متفاوتی دارند. فرزاد حسنی، سجاد عبادی، رحیم عبادی و.. اما پدر و مادر آزاده نامداری چه کسانی هستند؟

پدر آزاده نامداری چه کاره است؟

آنطور که به نظر می رسد پدر آزاده به گفته خودش از اهالی مطبوعات بوده و ظاهرا فرهنگی و دبیر و معلم آموزش و پرورش بوده  است.

او که چندی است بازنشسته شده در روز خاکسپاری آزاده نامداری سخنان زیادی گفت. «آزاده من خیلی مهربان بود. من خودم دبیر ادبیات و اهل مطبوعات بودم، مطمئن باشید زندگی او را می‌نویسم و نمی‌گذارم حقش ضایع شود.»

آزاده نامداری و آذین نامداری دو دختر پدر آزاده هستند.

258

تصویری از جوانی های پدر و مادر آزاده نامداری

ادعای فرزاد حسنی مبنی بر روابط پدر مادر آزاده نامداری با مجاهدین خلق(منافقین)

این حواشی از نامه عجیب فرزاد حسنی به وجود آمده بود که پرسیده بود رابطه آزاده نامداری با منافقین چیست.

بعد از انتشار عکس جنجالی آزاده نامداری مبنی بر مورد ضرب وشتم قرار گرفتن توسط همسر سابقش فرزاد حسنی، بعد از حدود دو سال سکوت، فرزاد حسنی مجری سرشناس تلویزیون طی یادداشتی که برای تی وی پلاس ارسال کرد، پرده از بسیاری از رازهای مسکوت مانده زندگی مشترک با آزاده نامداری برداشت و از مردم ایران خواست با دقت بیشتری به مسائل نگاه کنند.

ایشان با بیان ادعاهای گوناگون و تجمیع کلکسیونی از عناوین مجرمانه همچون ضرب و شتم، افترا، تهدید به قتل، شکستن گوشی همراه (باور کنید به همین جرم!) و ارسال پیامک از من شکایت کرده و در تمامی این موارد به واسطه ی صدور احکام قضایی دست خالی از دادسرا برگشته است! به عنوان مثال رجوع کنید به پرونده کلاسه ی 922192/63 در دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه دو تهران. در کدامیک از این موارد محکوم واقع شده ام؟ هیچ کدام!

در پایان می خواهم این دو سوال من در صفحه ی اینستاگرام ایشان پرسیده شود که:

1- نظر ایشان درباره گروهک منافقین چیست؟

2- نظر ایشان درباره ی عاطفه ی مادری و عشق به فرزندشان چیست؟

معلوم نیست این ادعا چقدر درست باشد اما اگر چیزی هم بوده خود آزاده نامداری ظاهرا در مسائل اینگونه از آنها فاصله می گرفته. چرا که در پست اینستاگرامی خطاب به مادر پدرش اشاره کرده:  اینکه آنها چطور تفکر و زندگی را انتخاب کردند حق مسلم آنهاست، زندگی عاشقانه همینقدر چسبیده بهم همیشه، تا امروز ۴۰سال، و حالا من میخواهم زندگی خودم را انتخاب کنم با عزیزانم با گندمم با عشق میدانم زندگی سخت تر شده این روزها اما آنچه من سرمشق زندگیم کردم عشق بود.»

تاکنون عکس جدیدی و اسمی از مادر آزاده نامداری در جایی برده نشده و برای اولین بار اورژانس از مادرش برد. خالدی در ادامه شرح داد که مادر خانم نامداری پس از باز کردن درب خانه با جسد دخترش مواجه شده است.

این در حالی است که پیش تر خبری در برخی رسانه منتشر شد که مادر آزاده نامداری سال 87 فوت شده بود.

اگر خبر در مورد فوت مادر آزاده نامداری درست باشد یا رسانه ها به اشتباه ذکر کرده باشند پس سجاد عبادی هم نباید از او نام می برد.

این درحالی است که همسر آزاده نامداری در تحقیقات عنوان داشته که پس از نگرانی از حال و روز همسرم با مادرزن خود در تهران تماس گرفته و از او خواسته سری به خانه شان بزند و جویای حال او شود و مادرزنش با نگرانی به خانه دخترش رفته و متوجه مرگ او شده است.

 • علیزصا ارسالی در

  فرزاد حسنی. انقدر. زر. نزن. فکر نکن. چون محرم بودی. با اون. مرحوم. میتونی. هر. حرفی. که. گنده تر. از. دهنت. هست. بزنی. اگه. سردار. رادان. خوب. تو. دهنت. نزده. کاری. نکن. از. من. بخوری.

  • ناشناس ارسالی در

   تو زر نزن وقتی خیلی چیزارو نمیدونی .یا خودتو زدی به نادانی

  • محمد ا ارسالی در

   اونوقت عزیزم شما چه سِمَت و پُست و درجه ای داری ک خودتو با سردار رادان مقایسه میکنی و میخوای بزنی تو دهن حسنی؟اگر از مقامات ارشد هستی خب بفرمایید خودتونو معرفی کنید آقا بی اعصاب😅😆😆

 • ناشناس ارسالی در

  برفرض مادر ایشان هم فوت کرده باشند شاید پدر ایشان دوباره ازدواج کرده باشند .

 • ناشناس ارسالی در

  خدا رحمت کند خانم آزاده نامداری روحش آرام باشد و خداوند متعال به خانواده ی گرمایش صبر بدهد

 • خدا روحش را شاد کند از دست این همه حواشی خلاص شد یادمان باشد به مسائل کوچک وپیش پا افتاده شخصیت افراد راترور نکنیم ظرفیت آدم تا حدودی کنجایش داره ارسالی در

  روحش شاد ازدست این همه حواشی راحت شد یادمان باشد ظرفیت آدم ها تاحدودی گنجایش داره شخصیت کسی را به خاطر مسائل پیش پا افتاده ترور نکنیم خداوند به خانواده اش صبر بده

 • مری ارسالی در

  ای آدم هایی که به مردگان هم رحم نمی کنید و از فرط بی کاری قضاوت می کنید فردا هم که خودتان مردید مورد قضاوت قرار می گیرید و فکر نکنید که قضاوت در موردتان عادلانه باشد روزگار برای همه ی ما روزهای سختی را نشان خواهد داد و هیچ کس نمی داند روزگار برایش چه در آستین دارد پس بترسید و حداقل جلوی زبانتان را بگیرید

 • ناشناس ارسالی در

  خانم بازیگر چرا آزاده را حلال نمی کنی خداوند تمامی گناهان ما را می بخشد ما و من و شما کی هستیم ببخشیم. تو مسلمانی به خدا از تو کثیف تر رو دنیا آدم نیست بی اخلاق ترین آدمی که دیدم شما هستین

 • مهناز ارسالی در

  این خانم خیلی خیلی آدم پستی هست که میگه من حلال نمی کنم تو خدا شدی اگر پرد اسرار ما کنار بره کثیف تر او رو دنیا نیست هی میگه من آزاده را نمی بخشم چقدر بیچاره است کسی که نمی دونه دیگران را ببخشه

 • زهرا ارسالی در

  مردم عزیز بیایم به عیب های خودمون توجه کنیم . و کمتر دیگران و اطرافیان خودمون را مورد قضاوت نادرست قرار دهیم . خداوند ستارالعیوب هست . ما چیکار دار داریم زندگی دیگران را مورد قضاوت قرار دهیم . اگه نا حق تهمت بزنیم ،باید یه روزی در این دنیا وآخرت تقاص پس بدهیم .

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها