|

مستمری بازنشستگان در فروردین باید افزایش یابد

بازنشستگان تامین اجتماعی خواستار افزایش مستمری‌ها در فروردین هستند.

لینک کوتاه کپی شد

جمعی از بازنشستگان کارگری با اشاره به اظهارات مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خواستار تعیین تکلیف مستمری‌ها قبل از بیستم فروردین شدند و اعلام کردند: باید در فروردین مستمری افزایش یافته به صورت کامل نه علی‌الحساب، به حساب بازنشستگان واریز شود. این بازنشستگان تاکید کردند نباید افزایش مستمری‌ها به ماه دوم یا سوم سال بکشد و بازنشستگان مثل هر سال مدت‌ها در انتظار بمانند تا تکلیف مستمری‌ها مشخص شود.

توقع داریم امسال مانند سال گذشته نباشد

این بازنشستگان در عین حال می‌گویند: بابت دور دوم همسان‌سازی که قرار بوده در سال ۹۹ اجرایی شود از تامین اجتماعی طلبکاریم. باید ابتدا تکلیف متناسب‌سازی دور دوم و افزایش آن مشخص شود و سپس مستمری‌ها برای سال ۱۴۰۰ افزایش یابد و همه این‌ها باید قبل از پایان ماه جاری اجرایی شود. توقع داریم امسال مانند سال گذشته نباشد که بازنشستگان تامین اجتماعی ماه‌ها منتظر بمانند و سطح زندگی آن‌ها از تمام بازنشستگان کشور پایین‌تر باشد.

این بازنشستگان که در شهر‌ها و استان‌های مختلف در فضای مجازی برای افزایش مستمری‌ها قبل از آغاز فروردین مطالبه‌گری بسیار صورت داده‌اند؛ می‌گویند: خواهان پیگیری حقوق بازنشستگان توسط تشکل‌های صنفی و کانون‌های بازنشستگی هستیم.

منبع: شهرآرانیوز

 

  • تهمینه ثامنی سروندانی ارسالی در

    خواسته همه بازنشسته های تامین اجتماعی تعیین تکلییف همسان سازی وصدور حکم حقوق وافرایش .وواریز در فروردین ماه است

  • جعفر شاهپری ارسالی در

    سلام . من هم با مشاغل سخت و زیان آور بازنشسته شدم ولی ماوتفاوت را به حسابم نریختند . به کجا باید مراجعه کنم . شماره تماس 09187636756

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها