|

جنجال نوع پوشش آزاده نامداری در هنگام فوت

دادستان جنایی تهران دیروز آخرین جزئیات از پرونده مرگ جنجالی آزاده نامداری را تشریح کرد.

لینک کوتاه کپی شد

دادستان جنایی تهران دیروز آخرین جزئیات از پرونده مرگ جنجالی آزاده نامداری را در گفتگوی تلویزیونی تشریح کرد. آزاده نامداری در زمان مرگ لباس زیر به تن داشت؟! وقتی قاضی شهریاری دادستان جنایی تهران دیشب در گفتگوی تلویزیونی اظهار داشت آزاده نامداری در زمان پیدا شدن جسدش لباس زیر به تن داشت سپس تاکید کرد فرضیه خودکشی قوی ترین احتمال مرگ آزاده نامداری است.

این شائبه بوجود آمد که آزاده نامداری یا هر زن دیگری با توجه به اعتقادات و حجب و حیایی که دارند امکان ندارد در زمان خودکشی با اطمینان از مرگ خود لباس زیر زنانه بپوشد.

چرا که می داند در زمان کشف جسدش این صحنه با اعتقاداتش منافات دارد از این رو بعد از انتشار این مصاحبه تلویزیونی اما و اگرهای زیادی بوجود آمد که خودکشی آزاده نامداری را کمرنگ و احتمال وقوع قتل یا حتی مرگ از نوع دیگری را افزایش می داد.

برای رازگشایی از این اتفاق با بازپرس صادقی مسئول رسیدگی به پرونده مرگ آزاده نامداری تماس گرفته شد و ایشان تاکید کرد اشتباه سهوی رخ داده است و منظور از لباس زیر زنانه، لباس راحتی و خانگی بوده و جسد آزاده نامداری در زمان کشف با لباس متعارف و پوشیده خانگی بوده است.

منبع: رکنا

 • ناشناس ارسالی در

  حالاکه خانم نامداری رحمت خدا رفته شما دیگه چکاربه لباسش دارین که چه پوشیده هرکسی هم باشه توخونش راحته

 • علیرصا ارسالی در

  اهالی... کسی که. دنبال. نوع پوشش. اون. متوفی. هنگام. مرگ هستی. و اذهان. مردم. رو. مخدوش. میکنی. که. اراده. چی. به تن داشته. خجالت بکش. مگه. شما. داخل. خونه. خودتو. وکیوم. میکنی. و یا. بیرون. که. میری. برزنت به تن. میکنی. اونم. مثل. همه. ادمها. ی حریم. شخصی. داره. و میتونه. به هر شکلی. باشه. این حرفها. رو. نزن.

 • نازی ارسالی در

  گناهای این نامداری پاک شد ازبس پشتش حرف زدن به لباس خونشم کاردارن پناه برخدا مرده اختیارداره پاشه خودشو مرتب کنه

 • ش.ت ارسالی در

  خجالت بکشید ، دست از سر مرده هم بر نمیدارید. خونه کدام از ما دارو نیست ؟ خود شما هیچ قرصی مصرف نمیکند برید جلو اینه بخودتون خوب نگاه کنید دنبال خود واقعیتون بگردید؟ همه قدیس هسیتن .دیگه نه؟؟؟؟ خدا به همه رحم کنه که موردقضاوت ادمهای بی انصاف وبی وجدان قرار نگیریم. .. بدنسیت یه سوزن به خودمون بزنیم یه جوال دوز به دیگران....التماس دعا

 • ناشناس ارسالی در

  چرا عاقبت بهترین مجری اینجور میشه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها