|

عکس های آتلیه ای و شایعه ازدواج آزاده نامداری با احسان علیخانی!

علیخانی نوشت به جای نمک پاشیدن روی زخم آنها، کمی آرامش هدیه کنیم.

لینک کوتاه کپی شد
1

با گذشت دو روز از درگذشت مجری سایق سیما بازیگران مختلفی به این حادثه واکنش نشان دادند. اما با توجه به سابقه ای که علیخانی در تسلیت این نوع حوادث دارد، واکنش احسان علیخانی به مرگ آزاده نامداری برای مردم مهم به نظر می رسید.

احسان علیخانی در اینستاگرام استوری منتشر کرد و به این اتفاق واکنش نشان داد. علیخانی نوشت به جای نمک پاشیدن روی زخم آنها، کمی آرامش هدیه کنیم.

15

ماجرای ازدواج احسان علیخانی و آزاده نامداری چه بود؟

نزدیک نوروزسال 93 بود که شایعه داغ در فضای مجازی پیچیده شد؛ ازدواج احسان علیخانی و آزاده نامداری دو مجری جوان وخوش سیمایی که تازه در تلویزیون پر طرفدار شده بودند. این شایعه پس از انتشار عکس های آتلیه ای این دو  که متعلق به برنامه تحویل سال بود در فضای مجازی منتشر شد.

azadeh-ehsann-photokade

اما بلافاصله آزاده نامداری با انتشار عکس و متن زیر در صفحه شخصی اش در اینستاگرام شایعه ازدواج خود با احسان علیخانی را تکذیب کرد.

02

نمیدونم چه اتفاقی افتاده که سه روز مونده به سال تحویل، و همینطور پخش مستند من این همه حاشیه رخ میده…امروز آقای علیخانی چون صفحه ای دراینستاگرام ندارن ازمن خواستن توضیحی به هوادارانشون ودوستای خوب خودم بدم.

امروز شیش تاعکس مربوط به سه سال پیش به ناگهان منتشرشد،نه میدونیم کی ونه میدونیم چرا،،فقط باید بگم این عکسها در آتلیه ی آقای بابک مانی برای مجله ای گرفته شد درسال نود ویک که مابه اتفاق سال تحویل اجراکردیم،،فقط همین،آنقدر عادی،،،خلاصه هدف ازانتشارش اینروزا چی بوده نمیدونم،..ایشالا امسال شبکه سه بهترین خواهد بود مطمینم..واین حاشیه ها کاری ازپیش نمیبره..یاحق

10531426609098658855

10531426609267525377

  • مهدیه ارسالی در

    سلام من گندمم ده سال بعد چه کسی پاسخگوخواهد بود که باوارد شدن به حریم شخصی مادر م اوراکشت کاش میدانستیم قاضی فقط خداست ادمی جایز الخطاس هرگزازکسی که درحق مادرم این ظلم را کرد نمیگذرم تاوان حق الناس دراین دنیا وان دنیا گریبانتان را ستارالعیوب خواهد گرفت...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها