|

مادر آزاده نامداری کیست؟ آیا او زنده است؟

آزاده نامداری درگذشت و در رسانه ها اعلام شد مادر او نخستین کسی بود که با جسد دخترش روبرو شد اما آیا مادر آزاده زنده است؟

لینک کوتاه کپی شد

آزاده نامداری چنان یک دفعه ای و عجیب بود که حواشی آن به این زودی ها تمام شدنی نیست. یکی از حواشی عجیب در مورد داستان این است که مادر آزاده نامداری کیست؟

باشگاه روزنامه نگاران در پیامی از اشتباهات روزنامه نگاری در قضیه درگذشت ازاده نامداری گفت.

در یادداشتی که که این باشگاه داشته آمده : اشتباه سوم این بود دوباره «بدون ارایه هیچ منبع خبری» با «قطعیت» اعلام کردند نامبرده خودکشی کرده و برخی حتی این خبر را به نقل از «مادر» ایشان که به پلیس تلفن زده، منتشر کردند.

باشگاه روزنامه نگاران ادامه داد:  آیا تحقیق کرده‌اند که مادر ایشان در قید حیات است یا خبر دیگری که در آن عنوان شده مادر وی در سال ۸۷ فوت کرده، درست است؟

نام مادر آزاده نامداری از کجا آمد؟

اما سوال اینجاست که اگر خبر درست نبود اسم مادر آزاده نامداری از کجا آمد. ابتدا اورژانس از مادر یاشان نام می برد پس کار رسانه ها چندان غیر حرفه ای نبوده است.

ابتدا مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور گفته است ساعت ۱۸ و ۳۸ دقیقه مادر آزاده نامداری با اورژانس تهران تماس گرفته و گفته است که دو روز از او خبر ندارد و پس از آن برای اطلاع از فرزندش به خانه‌اش در غرب تهران مراجعه کرده است.
خالدی در ادامه شرح داد که مادر خانم نامداری پس از باز کردن درب خانه با جسد دخترش مواجه شده است.

اورژانس به عنوان مرجعی رسمی می تواند قابل استناد رسانه های کشور قرار بگیرد.

نام بردن سجاد عبادی از مادر آزاده نامداری

علاوه بر این اگر خبر در مورد فوت مادر آزاده نامداری درست باشد یا رسانه ها به اشتباه ذکر کرده باشند پس سجاد عبادی هم نباید از او نام می برد.

اگر بگوییم به حرف داماد ایشان هم نباید استناد کرد حرف عجیبی است.

البته این احتمال می رود که مطلب باشگاه روزنامه نگاران قبل از انتشار حرف های همسر آزاده نامداری نوشته شده باشد.

مقام بلندپایه در این زمینه گفته است: همسر آزاده نامداری در تحقیقات عنوان داشته که پس از نگرانی از حال و روز همسرم با مادرزن خود در تهران تماس گرفته و از او خواسته سری به خانه شان بزند و جویای حال او شود و مادرزنش با نگرانی به خانه دخترش رفته و متوجه مرگ او شده است.

 • ناشناس ارسالی در

  چرا بارداری نامداری رو انکار می کنن

 • ناشناس ارسالی در

  عه جدی ؟ مادرطون سال 87فوت کرده ؟ پس اون زنه کی بوده ؟

 • ناشناس ارسالی در

  بخدا اذاده از دست مردم راحت شد چون خیلی اذیتش کردن همه همه کار میکنن وفقط دنیا واسه این تنگ شد خدا لعنت کن کسی که از این خانم عکس دزدی گرفت خیر نبینه

 • ناشناس ارسالی در

  خیر نبینه اون آدم رذلی که ازش عکس گرفت در دنیا و آخرت خوار شه اگه اعتقاد به اون دنیا داشته باشه

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا متاسفم برای مردم که این همه تهمت و افترا می زنند و اینکه زندگی خودشون رو رها کردند و در زندگی دیگرون تجسس می کنند واقعا باید تاسف خورد

 • ناشناس ارسالی در

  خدای مهربان روحش را قرین رحمت کند وفرزاد حسنی الهی خیر نبیند که باعث آزارش شد.

 • ناشناس ارسالی در

  درود به همه هموطنان و عرض تسلیت به خانواده مرحوم ، وای بر کسانی که وارد حریم خصوصی ایشان شدند و وای بر کسانی که یک مادر و یک همسر و خانمی که سالها تلاش کرد که به این جایگاه اجتماعی برسدرو نابود کردند بیایید با هموطن خود چنین نکنیم وبا قضاوت نادرست آنان را آزار ندهیم روحش شاد

 • بنده خدا ارسالی در

  خدا رحمتش کنه روحش درآرامش باشه تورا بخدا اینقدر نمک رو زخمشون نپاشید بزارید با این غم سنگین خودشون رو پیدا کنند دنیا دار مکافات

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها