|

واریز بخش دوم همسان سازی حقوق بازنشستگان با حقوق فروردین!

​ممکن است بخش دوم همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با حقوق فروردین ماه واریز شود.

لینک کوتاه کپی شد
3

ممکن است بخش دوم همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با حقوق فروردین ماه واریز شود.

بازنشستگان تامین اجتماعی در آخرین روزهای سال ۹۹ یک عیدی یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی دریافت کردند. البته این مبلغ با عیدی یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی یک فرق مهم داشت، چون اعلام شد این مبلغ علی‌الحساب همسان‌سازی حقوق بازنشستگان است، اما کل آن در یک مرحله واریز نشد. یعنی افزایش حقوق بازنشستگان همچنان ادامه دارد.

به همین دلیل احتمالا در فروردین ماه هم به حساب بازنشستگان تامین اجتماعی مبلغ جدیدی به عنوان بخش دوم همسان‌سازی حقوق واریز می شود.

مبلغ واریزی جدید چقدر است؟

البته هنوز مبلغ قطعی واریزی بخش دوم همسان سازی مشخص نیست، ‌اما گفته می شود این واریزی جدید نیز مثل مبلغ علی الحسابی که روزهای آخر سال ۹۹ به حساب بازنشستگان تامین اجتماعی واریز شد تا سقف یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است و احتمالا در فروردین ماه به حساب بازنشستگان واریز می‌شود. به همین دلیل بازنشستگان تامین اجتماعی باید منتظر واریز دومین مرحله آن در روزهای آینده باشند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفته بود مقدمات مرحله دوم متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان در ۱۰ روزه‌ ابتدای فروردین و یا در نهایت دو هفته ابتدایی با برگزاری جلسه با کانون عالی بازنشستگان نهایی می‌شود.

محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه بودجه کشور بعد از واریز مبلغ علی الحساب یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی به حساب بازنشستگان گفت: این پرداخت بر اساس قولی که به بازنشستگان در زمینه آغاز مرحله بعدی همسان سازی بازنشستگان در اسفندماه ۱۳۹۹ داده بودیم، انجام شد.

به بازنشستگان تامین اجتماعی قول داده بودیم که در اسفندماه این مرحله دوم همسان سازی را آغاز می کنیم و به همین دلیل این مبلغ یک میلیون و دویست هزار تومان به حساب سه میلیون و ششصد هزار نفر از اعضای این صندوق واریز شد.

او همچنین اعلام کرد همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۰ هم ادامه پیدا می‌کند.

منبع:کاماپارس

  • سپهرداد ارسالی در

    باسلام وعرض تبریک سال نو معذرت ایا میتونیدمن روراهنمایی کنید که بازنشسته با ده سال با سی سال بطورمساوی یک ملیون ودویست دریافت کرده یا ده سال یک سوم این مبلغ رو؟

  • مهدی ارسالی در

    اگر راست میکن حقوقها رو اززیرخط فقر بالا بیارن واقعا باعث تاسف یک ایرانی عزتمند است که درسالهای پایانی عمرش چنین فقیر وذلیل شود!!!

  • شاداب ارسالی در

    آقای نوبخت اگر صندوق بازنشستگی خارج دولت است دولت غلط میکند دست توش بکنه وپول اون مربی فوتبال خارجی رو از منه بازنشسته بده

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها