|

قرارداد امیر تتلو با یونیورسال چرا اهمیت دارد؟

امیر تتلو به عنوان نخستین ایرانی با کمپانی مطرح موسیقی یونیورسال قرارداد امضا کرد.

لینک کوتاه کپی شد

صفحه رسمی کمپانی یونیورسال در آلمان، با تایید عقد قرارداد با امیر تتلو، نخستین اثر تحت قرارداد با تتلو را بنام «تو بذار برو منو» منتشر کرد. این کمپانی برای تتلو نوشته: «به موسیقی جهان خوش آمدی».

در این متن همچنین آمده: «این مرد ۳۳ ساله هم اکنون در ترکیه زندگی میکند»

1294735_631

 

چرا قرارداد یونیورسال با تتلو اهمیت دارد؟

خبر قرارداد تتلو با کمپانی یونیورسال به نام universal music group خبر خوبى برای طرفداران رپ در ایران است. آهنگ تو بدار منو برو، توانسته رکورد جدیدى براى رپ باشد.

هواداران امیر تتلو یعنی تتلینی‌ها نیز مانند همیشه از وی حمایت کرده‌اند و به گفته امیر تتلو در کانال تلگرامی‌اش، از کمپانی یونیورسال برای او ایمیل زده شده است که این تعداد کامنت و لایک‌های پست مربوط به امیر تتلو در صفحه اینستاگرام آن شرکت بی سابقه بوده است در واقع یونیورسال با تتلو رکورد زده است!

طرفداران امیر تتلو یا تتلیتی‌ها پیش از این نیز با لایک و کامنت‌های خود به صورت متحد، رکورد بهترین خواننده r&b جهان را در یک سایت رده بندی متعلق به تتلو کردند. به طوری که در آن لیست امیر تتلو در رده بالاتر از مایکل جکسون قرار گرفت!

tataloo

همچنین گفته می‌شود این نخستین بار است که کمپانی یونیورسال از یک خواننده ایرانی موزیکی را پخش می‌کند.

 

پیام یونیورسال برای امیر تتلو

«امیر تتلو به موسیقی جهانی خوش آمدی!

درست به مناسبت جشن قدیمی نوروز و بهار پارسی ، سوپراستار ایرانی در آخر هفته تک آهنگ جدید خود را به نام "to bezar boro mano" منتشر کرد ، بنابراین فصل بعدی چشمگیر کارخود را آغاز کرد ...

امیر تتلو به نسل اول هنرمندان زیرزمینی هیپ هاپ در ایران تعلق دارد و از زمان انتشار آلبوم اولیه خود در ده سال پیش تاکنون رکوردهای چشمگیری از خود به جای گذاشته است. امیر تتلو ، تتوهای متعددی دارد و نظر او در این باره این است "هر یک از تتوهای من معنایی دارد و موضوعی را تعریف می کند ، و لحظه هایی از زندگی من است که می خواهم آن را ثبت کنم."

8bf89c08-9b2f-4c13-b69d-b422d03aa07f

امیر تتلو اولین خواننده ایرانی r&b و هنرمند زیرزمینی هیپ هاپ است که به میلیون دنبال کننده در فیس بوک ، تلگرام و اینستاگرام رسیده و تقریباً 630،000 بیننده در یکی از لایو های اینستاگرامی خود داشته . پست های او میلیون ها کامنت میکرد ، که حتی باعث ورود وی به کتاب رکوردهای جهانی گینس شده است :fire::fire: تتلو تاکنون دوازده آلبوم منتشر کرده است - از جمله طولانی ترین آلبوم ("78") با مدت زمان 3 ساعت ، 46 دقیقه و 50 ثانیه. است که منتشر شده

او مشهورترین خواننده رپ فارسی در اسپاتیفای است و همچنین بیشترین دنبال کننده را در youtube دارد.

او یکی از شخصیت های تأثیرگذار در ایران است و از پرداختن به شکایات در آهنگ های خود و بیان صریح انتقادات اجتماعی ابایی ندارد ، که منجر به دستگیری و به زندان رفتن او شده است و بارها و بارها به زندان رفته و آخرین بار حدود دو ماه بوده است ، این مرد 33 ساله در حال حاضر در ترکیه در تبعید زندگی می کند و مشکلات زیادی را تحمل میکند ، اما موسیقی در قلب کار او باقی مانده است.

آیا کنجکاو هستید؟ از طریق استوری موجود می توانید به طور مستقیم به آهنگ جدید امیر تتلو دسترسی پیدا کنید!»

  • حامد ارسالی در

    چقددددددددددد بی سلیقه!!!!!!

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه