|

بیوگرافی بازیگر نقش روژان در سریال نون خ؛ هدیه بازوند کیست؟

هدیه بازوند بازیگر نقش روژان در سریال نون خ است.

لینک کوتاه کپی شد

هدیه بازوند، بازیگر نقش روژان در سریال نون خ، که در نوروز 1400 روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود و مورد توجه بینندگان قرار گرفته‌است، بازیگری را از سریال هشتگ خاله سوسکه شروع کرد. نگاهی خواهیم داشت به بیوگرافی و شروع کار این هنرمند.

بیوگرافی هدیه بازوند

هدیه بازوند متولد ۲۷ مراد ۱۳۶۶ در کرمانشاه، بازیگر است. خانم بازوند تنها دو برادر دارد.

این هنرمند که این روز‌ها همه او را به واسطه‌ی بازی در سریال نون خ می‌شناسند، فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی معماری می‌باشد که با گذراندن دوره‌های بازیگری از تلویزیون بصورت جدی وارد این عرصه شد و حالا در سینما حضور دارد.

1196605_192

هدیه بازوند کرمانشاهی است؟

او زاده بندر عباس اسـت و اصالتا کرمانشاهی می‌باشد و خودش با توجه به فعالیت بازیگری خیلی وقت‌ها مجبور است که به تهران برود و برای مدتی آنجا بماند. خانم هدیه بازوند دو برادر هم دارد، می‌گوید با اینکه اصالتا کورد است، اما به شدت شهر خود بندرعباس را دوست دارد.

2329841_924

هدیه بازوند و پدرش

بازوند و حضور در دورهمی مهران مدیری

هدیه بازوند خرداد 99 مهمان دورهمی مهران مدیری و بود که صحبت های جالبی کرد.

در بخشی از این گفتگو، مدیری خطاب به مهمانش گفت: به طرز وحشتناکی شکمو هستید و اگر گوشت در خورشت نباشد، گریه می‌کنید. در سریال «نون. خ» خانم سپاه منصور گوشت خورشت خودش را به شما می‌داد!

بازوند هم با تایید این حرف‌ها گفت: بچگی هم این طور بودم و برای گوشت خورشت برنامه ریزی می‌کردم.

مدیری در ادامه رو به تماشاگران بیان کرد: حتی در کلاس دوم ابتدایی پفک دزدیدند و یک سال تمام به دزد کلاس معروف شدند.

بخش هایی از گفتگو بازوند با مهران مدیری

بازوند و ارتباط با روژان نون خ

هدیه در سریال نون خ در نقش دختری به نام روژان بازی کرده در ارتباط با نقش روژان در سریال نون خ می گوید: «مـن یک دختر شهری ام با تحصیلات دانشگاهی، اما روژان دختری روستایی با مدرک دیپلم بود، افکار مـن و روژان باهم فرق دارد، اما از نظر روحی و خصوصا «کرد» بودن خودم، با نقش روژان بـه خوبی ارتباط برقرار کردم.»

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها