|

حواشی دنیای سیاست

اظهارات ترامپ در مورد احتمال ریاست جمهوری مگان مارکل

ترامپ درمورد انتخاب مگان مارکل به عنوان رئیس جمهور آینده اظهار کرد که امیدوار است که او کاندید شود.

لینک کوتاه کپی شد

رئیس جمهور سابق ایالت متحده، دونالد ترامپ در روز سه شنبه در مصاحبه ای با فاکس نیوز در مورد شایعات مطرح شده در مورد ریاست جمهوری مگان مارکل در انتخابات سال 2024، اظهار کرد که امیدوار است این اتفاق رخ دهد. 

طبق خبرگذاری UK Mail در روز یکشنبه، این خانم 39 ساله رویای ریاست جمهوری در انتخابات آینده آمریکا را در سر دارد و امیدوار است که پخش مصاحبه کامل او و هری با اپرا وینفری برای مردم این کشور بتواند او را در این مسیر حمایت کند. 

همچنین در مصاحبه ای اختصاصی میان ترامپ و مجری برنامه فاکس نیوز، از ترامپ خواسته شد تا گزارشاتی که مگان مارکل ممکن است به عنوان نامزد انتخاباتی از آنها استفاده کند را مورد ارزیابی قرار دهد. 

خبرگزاری دیلی میلی نیز در هفته گذشته از یک سیاستمدار ناشناس در انگلیس نام برد و اعلام کرد که مگان مارکل برای بررسی پیشنهادات مطرح شده در مورد ریاست جمهوری در انتخابات آینده، ملاقاتی را  با وی ترتیب داده و در همین راستا از دونالد ترامپ پرسیده شد که نظر او در مورد  ملاقات مگان مارکل با عوامل دموکرات چیست؟ 

ترامپ نیز در پاسخ به این سوال گفت: "من امیدوارم که این اتفاق بیفتد چون در این صورت انگیزه من در تلاش مجدد برای پیروزی در این انتخابات بیشتر می شود". 

اما رئیس جمهور پیشین آمریکا در مورد برنامه های آتی خود در این انتخابات هیچ گونه صحبتی نکرد ولی در بیانات خود اظهار کرد که طرفدار مگان مارکل نیست چرا که به نظر او تمام تمرکز و صحبت های مارکل به زندگی سلطنتی و مسائل مرتبط با ملکه خلاصه می شود و در این راستا نیز گفت: "همانطور که می دانید من با ملکه ملاقات کرده ام و همیشه می گویم که او زن فوق العاده ای است اما با ریاست جمهوری مگان مارکل موافق نیستم". 

static.foxnews

مشاور ارشد ترامپ؛ جیسون میلر، پس از مصاحبه ترامپ با اپرا وینفری که سر خط خبر های اوایل ماه جاری بود نیز در این راستا فاش کرد که رئیس جمهور سابق در این مصاحبه نیز گفته بود که مارکل کاندیدای مناسبی برای این انتخابات نیست و ترامپ نیز در این باره گفت که از اینکه اکنون همه نظر او را در این باره شنیده اند خوشحال است. 

به علاوه از دونالد ترامپ پرسیده شد که آیا افرادی هستند که بخواهند از کاندید شدن مارکل ممناعت کنند یا خیر که ترامپ به طور غیر مستقیم این موضوع را تایید کرد اما از هیچ یک از این افراد نام نبرد وتنها گفت که جمهوری خواهان باید سریعا این لایحه پیشنهادی را متوقف کنند زیرا به عقیده او این موضوع می تواند انتخابات آینده آمریکا را با چالش های بسیاری مواجه کند. 

منبع: FoxNews

Donald-Trump-Meghan-Markle-Prince-Harryimage29b6d4b61f33b6c01826eee79f43cf65

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها