|

همسان سازی حقوق بازنشستگان کی به صورت کامل اجرا می شود؟

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به اجرای طرح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان پس از ۱۴ سال گفت: نواقص این طرح به‌زودی رفع خواهد شد و از…

لینک کوتاه کپی شد

با حضور حجت‌الاسلام حسن روحانی، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وحید قبادی دانا، رئیس سازمان بهزیستی کشور، 2400 مرکز خدمات بهزیستی به صورت ویدئو کنفرانس مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

محمد شریعتمداری در آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت رفاه اظهار کرد: یکی از طرح‌های مهمی که امروز مورد افتتاح قرار می‌گیرد، پروژه اجتماعی دولت تدبیر و بهزیستی در محلات با عنوان «مراکز مثبت زندگی» است و در واقع سازمان بهزیستی خدمات خود را به محلات کشانده است.

وی افزود: از امروز با فعالیت 2 هزار و 400 مرکز ارائه خدمات توسط 11 هزار مددکار، جامعه‌شناس و روانشناس، شاهد اتفاقات خوبی در بخش‌های مختلف سازمان بهزیستی خواهیم بود.

وزیر رفاه، راه‌اندازی مراکز مثبت زندگی را تحول بزرگی در عرصه فعالیت‌های اجتماعی کشور دانست و افزود: 6 هزار میلیارد تومان مشارکت در بخش خصوصی بوده است و بالغ بر 12 هزار داوطلب برای راه‌اندازی این مراکز 2400 نفر انتخاب شده‌اند که این افراد از جوانان و تحصیل کرده‌ها هستند و با راه‌اندازی مراکز مثبت زندگی 11 هزار شغل ایجاد خواهد شد که در اجرای آزمایشی طرح، 2 میلیون و 500 بازدید خانه به خانه انجام شد و در دو ماه آینده این آمار به 5 میلیون خواهد رسید که به معنای واقعی بهزیستی خدمات خود را در منازل ارائه خواهد کرد.

وزیر رفاه با اشاره به طرح اجرای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سطح کشور گفت: آرزوی بازنشستگان در سراسر کشور محقق شد و نواقص آن به‌زودی رفع خواهد شد و از ابتدای سال 1400 شرایط مطلوب‌تری را در زندگی بازنشستگان مشاهده خواهیم کرد.

 

  • ناشناس ارسالی در

    بستگی داره مطلوب و رفاه نسبی از دید اقایون چی باشه چون این اقایون ماهی یکبار گوشت خوردنو مطلوب برای ما میدونستن
    خقوق ۲۳۰۰ میکنن ۳۵۰۰ بعد میگن شاخ غولو شکوندیم اینم رفاه

  • ناشناس ارسالی در

    اینقدرتو بوق وکرنا کردن کهسخت وزیان اور حقوقهاشون اصلاح شد،من با 23 سال سختی کار و 27سال سابقه وخرید 8سال 4درصد ،دو وصد حقوق میدن این ماه هم هیچ مبلغی اضافه نشد ،لابد همسانسازیشونم همینطوره ،خدا ظالمو نابود کنه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها