|

عکس با حجاب سارا و نیکا را به پایتخت بر می گرداند!

سارا و نیکا چند وقتی است که با عکس های باحجابشان در تلاش اند تا به سریال پایتخت برگردند

لینک کوتاه کپی شد

سارا و نیکا دو خواهر دقلو هستند که در سریال پایتخت درخشیدند و معروف شدند. سارا و نیکا در صفحه رسمی اینستاگرامشان عکسی از خود باحجاب عجیب منتشر کردند که با بازخورد زیاد کاربران همراه شد. سارا و نیکا  بازیگران نوجوان سریال پایتخت 16 سال دارند و متولد 9 مرداد 1383 می باشند. آنها از کودکی در کشور سوئد زندگی می کنند. مادرشان نسرین جلیلی کارمند و پدرشان نیز فوتبالیست بوده است.


خبر مهم : ریحانه پارسا کودک ایندیگو است ؛ حرف های عجیب ریحانه پارسا!


 

در حالی که پیش از ساخت سری چهارم سریال پایتخت عوامل این سریال به دنبال جایگزینی برای ایفای نقش سارا و نیکا، دختران نقی و هما (محسن تنابنده و ریما رامین‌فر) بودند اما با هماهنگی صورت گرفته سارا و نیکا فرقانی اصل نیز برای چهارمین بار در این مجموعه حضور پیدا کردند.

سارا+و+نیکا (1)


خبر مهم : ریحانه پارسا کودک ایندیگو است ؛ حرف های عجیب ریحانه پارسا!


اما جالب است که بدانید مجموعه پایتخت، اولین تجربه کاری این هنرپیشه های کوچک کشورمان نیست، چرا که سارا و نیکا فرقانی پیشتر از این، در سریال «دوباره زندگی» بازی کرده بودند.

پرستو صالحی، بازیگر این مجموعه با انتشار تصویری از خودش در کنار ثریا قاسمی نوشت: «باورتون میشه این نیم وجبیه خوشگل یکی از دوقلوهای سریال پایتخته اون موقع تو سریال ما (دوباره زندگی) انقدی بودن سارا و نیکا یادش به خیر»


خبر مهم : بعد از ریحانه پارسا حالا رابطه بین فرانک و پویان مختاری + عکس


آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.


خبر مهم : عاشقانه های خانم مجری 35 ساله و همسر 50 ساله اش + عکس


سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

سارا+و+نیکا (2)

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

سارا+و+نیکا (3)


خبر مهم : حرکت های نامتعارف ریحانه پارسا با مرد غریبه در اتاق!


شهرت

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو – سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکی نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

سارا+و+نیکا (4)


خبر مهم : ایندیگو چیست و ریحانه پارسا چرا طرفدار آن است؟


خانواده و مهاجرت

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن 15 سال توپ زدند و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال 1392 خانواده فرقانی برای ادامه تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند.

saraforghaniofficial_1587943038


خبر مهم : شیطنت ریحانه پارسا و پویان مختاری در کنار نیلی افشار + ویدیو


حذف سارا و نیکا ساخت «پایتخت ۷» را علنی کرد

انتشار خبر حذف ۲ بازیگر نوجوان در فصل جدید از سریال «پایتخت»، تاییدی می تواند باشد بر ساخته شدن این مجموعه برای نوروز ۱۴۰۰. ضمن اینکه اعلام حذف شخصیت های سارا و نیکا، در ساعت های اخیر با واکنش برخی از بازیگران اصلی این مجموعه همراه شده است.

saraforghaniofficial_1585864638


خبر مهم :  خیانت پویان مختاری و نیلی افشار لو رفت؛ ریحانه تن فروشی کرد!


ماجرای عکس های جنجالی سارا و نیکا

سارا و نیکا 2 بازیگر سریال پایتخت که از دوران کودکی در این سریال ایفای نقش کرده اند مقیم کشور سوئد هستند و طبق قوانین آن کشور آزادانه و با پوششی برای شنا در استخر مختلط حاضر شده بودند، این در حالی است که آن ها باید باتوجه به سلبریتی بودن در ایران متوجه رفتارهای خود می بودند، چرا که مطمئنا به خاطر چهره شناخته شده سارا و نیکا، اگر یک ایرانی همزمان در محلی که آن ها حضور یافته اند، حاضر باشند و پوشش این دو خواهر 2 قلو و حتی رفتارشان نا متعارف در خاک ایران باشد، ممکن است پنهانی توسط دوربین هایشان شکار شوند.

saraforghaniofficial_1581624392


خبر مهم :  عکس حیرت انگیز الناز حبیبی در کافه با کت شلوار مردانه!

 


 

  • پردیس ارسالی در

    به نظر من سارا و نیکا باید با حجاب باشند تا در پایتخت حضور داشته باشند وگرنه اصلا نباید آنهارا به پایتخت بر گردانند

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها