|

آخرین خبرها از همسان سازی حقوق بازنشستگان

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۰از بررسی مجدد همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری، لشکری و تامین اجتماعی مجددا در کمیسیون تلفیق خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

رحیم زارع با اشاره به اینکه موضوع افزایش حقوق کارکنان دولت در بخش هزینه‌ای بودجه بررسی می‌شود افزود: بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق حقوق کارکنان لشکری و کشوری ۲۵ درصد افزایش خواهد یافت.

نماینده مردم آباده گفت: سقف معافیت مالیاتی ۴ میلیون تومان است و مازاد بر آن به شکل پلکانی نسبت به تناسب حقوق بالایی که افراد دریافت می‌کنند نرخ مالیات بیشتر خواهد بود.

وی با اشاره به موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان اضافه کرد: برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری، لشکری و تامین اجتماعی، اعضای هیئت علمی، قانون حمایت از معلولان و رتبه بندی معلمان ۱۵۰ هزار میلیارد تومان اختصاص داده شده و این مبلغ از طریق فروش سهام شرکت‌های دولتی و پروژه‌های عمرانی تامین خواهد شد.

زارع گفت:این موضوع در صحن علنی در بخش درآمدی مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق ارجاع داده شد در این کمیسیون ما این موضوع را بررسی خواهیم کرد و مجدداً برای رای گیری به صحن بازگردانده می‌شود.

 

  • ali ارسالی در

    با سلام، اون 150000میلیارد که دولت قرارشد به تامین اجتماعی بده،که بخشی بدهی دولت از سال قبل به تامین اجتماعیه و بخش دیگش هم قرار بود صرف همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بشه، چرا دوباره برا این پول شریک درست کردین و نوشتید صرف همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری و بعدش نوشتین تأمین اجتماعی، تازه معلمین هم ازش سهم میبرن؟
    این پول مگه حق تأمین اجتماعی نیست؟ این وسط بازنشستگان کشوری و لشگری و معلمین هم سهیمن؟ واقعا که، همیشه به اسم بازنشستگان بیچاره تامین اجتماعی و به کام دیگران؟ آخه این انصافه؟ این عدالته؟ پولی که مال سازمان تامین اجتماعیه و سهم بازنشستگان این سازمان که خودش کلی از سال‌های قبل از دولت طلب داره، دوباره دارید میدید به صندوق کشوری و لشگری و معلمین.
    این پول مال تامین اجتماعیه که باید صرف خود سازمان و بازنشستگانش بشه، براش الکی شریک درست نکنید. سال99 همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری از همین پول‌های تأمین اجتماعی صورت گرفت و حداقل حقوقشان به 4میلیون و500 هزار تومان یعنی دقیقا رقم سبد معیشت رسید، ولی خود بازنشستگان تامین اجتماعی ازین بودجه که سهم خودشون بود بی نصیب موندن و بجای همسان سازی حقوق، یه متناسب سازی نصف و نیمه صورت گرفت و حداقل حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به 2میلون و 200 هزار تومن یعنی نصف حقوق بازنشستگان کشوری و سبد معیشت!! واقعا که ضعیف گیر آوردین، حق کارگر زحمتکش خوردن نداره، شمارو به خود خدا، دیگه سال1400 این بلا رو سر بازنشستگان تامین اجتماعی نیارید، و پول خودمونو صرف همسان سازی حقوق خود بازنشستگان تامین اجتماعی کنید.

  • حسن ارسالی در

    جناب سالاری وعده‌های دروغی ازهر خیانتی بالت است آقای اگه حرف نزنی ماشما آبی زبان حساب نمیکنین

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها