|

ویدیو های ممنوعه گلشیفته فراهانی جنجالی شد!

اطلاعات درباره نقش آفرینی فیلم های ممنوعه گلشیفته فراهانی در هالیوود که به دلیل محدوده سنی در سایت ها منتشر نشده.

لینک کوتاه کپی شد

گلشیفته فراهانی بازیگر محبوب و مشهور ایرانی که امروزه در بسیاری از فیلم های هالیوودی بازی میکند فیلم های زیادی بازی کرده است و حتی مدتی قبل عکس های بدون پوشش او در فیلم ها منتشر شد و تعدادی از فیلم های ممنوعه او به دلیل داشتن محدوده سنی در سایت ها بخش نشد.

cilp4you_1609572221

گلشیفته فراهانی درجهان غوغا کرد

بعد از بازی درخشان گلشیفته فراهانی در فیلم استخراج در کنار کریس همسورث و دیده شدن 90 میلیونی اون در شبکه اسپلیکس اسم گلشیفته در رتبه هشتم لیست سلبریتی های نو ظهور در سایت معتبر IMDB در سال 2020 قرار گرفت، این طور که معلومه سینما گران معروف جهان برای شناخت بیشتر اون حسابی کنجکاو شدن. در ادامه ویدیویی گلشیفته مشاهده می کنید:

وضعیت خانوادگی

‎‎‌ ‌آن زمان که گلشیفته به دنیا آمد، خانواده فراهانی دیری از بازگشت شان به ایران نگذشته بود. بهزاد فراهانی سال ۵۳ به ‌دلیل مشکلاتی که برای ادامه کار در ایران می دید و به دلیل نگاه سیاسی اش به فرانسه مهاجرت کرد و پس از انقلاب ‌به ایران بازگشت، اما فضا برای هنرمند سیاسی چپ هنوز باز نشده بود. خانواده در شرایط بد مالی به سر می بردند و ‌پدر خانواده با کارهای گوناگون از جمله مسافرکشی یا مترجمی سعی داشت تا چرخ زندگی خانواده را بچرخاند. اسم ‌گلشیفته در شناسنامه "رهاورد" ثبت شده، این بدان دلیل است که نام گلشیفته از سوی ثبت احوال در آن زمان مناسب ‌تشخیص داده نشده بود.

  • روزیتا ارسالی در

    متاسفانه شما چه بد بختی د که برای دیده شدن باید خودتان به لجن بکشید خوش به حال حیوانات

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها