|

پاهای برهنه و دامن کوتاه فاطمه معتمد آریا + عکس

فاطمه معتمد آریا در سالن کی‌میک سنتر شهر وست‌ونکوور در کانادا با پاهای برهنه و دامنی کوتاه

لینک کوتاه کپی شد

فاطمه معتمد آریا ( متولد ۷ آبان ماه ۱۳۴۰ در تهران) هنرپیشه سینمای ایران است . شروع فعالیت فاطمه معتمد آریا در تلویزیون با عروسک گردانی مجموعهٔ مدرسه موش‌ها در سال ۱۳۶۰ بود . فاطمه معتمد آریا متولد سال 1340 در تهران، فارغ التحصیل بازیگری از دانشسرای هنر تهران است . در ادامه شما می توانید عکس فاطمه معتمد آریا را در زیر متن مشاهده نمایید :

17596735_6508656551058 - Copy

در فاطمه معتمد آریا فرمانده ایستگاه آتش نشانی محله دزاشیب شمیران بود، وی یک فرمانده درجه 1 و یک مرد مرتب و قدرتمند و در عین حال بسیار بامحبت و عاطفی بود.

فاطمه معتمدآریا در سال 1360 هنگامی که 20 ساله بود با احمد حامد ازدواج کرد، نتیجه این زندگی یک پسر به نام نریمان میباشد.

فاطمه معتمدآریا با شرکت در کلاسهای موسیقی، نقاشی، فیلمسازی، تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، به اجرای نمایش های عروسکی و تئاترهای کودکان در کل کشور پرداخت.

همکاری با گروه تئاتر دانشجویان دانشکده هنرهای زیبا و با صدا و سیما در زمینه کارهای کودکان و تئاتر زنده و عروسکی از سابقه های هنری فاطمه معتمدآریا است.

Paraphotography-ParhamPashasei-2017-1-5 - Copy

فاطمه معتمدآریا که در بین دوست ها و آشنایانش و اهالی سینما به نام مستعار سیمین معتمد آریا هم شناخته میشود ، یکی از بازیگران سینمای ایران است. فاطمه معتمدآریا در فیلم های کارگردانان بزرگ سینمای ایران همچون بهرام بیضایی، محسن مخملباف، رخشان بنی اعتماد و بهمن فرمان آرا بازی کرده و بازی وی بارها موردتوجه و تحسین قرار گرفته است.

من جمله نقش آفرینی های محبوب فاطمه معتمدآریا باید به بازی هایش در کنار ایرج طهماسب و حمید جبلی اشاره نمود . این سه نفر با همکاری در چند فیلم من جمله کلاه قرمزی و پسرخاله، کلاه قرمزی و سروناز، دختر شیرینی فروش و یکی بود و یکی نبود یکی از موفق ترین گروه‌های هنری در سینمای ایران هستند.

فاطمه معتمدآریا بازیگر سینمای ایران، در پاریس جایزه جهانی« هانری لانگ لوا» فرانسه را دریافت کرد. این جایزه هر سال به یک هنرپیشه بابت تلاش در راستای ارتقاء حرفه سینما، حفظ ارزش های فرهنگی حرفه بازیگری و تعهد و حفظ حرمت روح هنر سینما اختصاص داده می شود .

خانم فاطمه معتمدآریا پس اخذ جایزه اش خاطرنشان کرد: “همه ی ما امشب دلیلی مشترک برای با هم بودن داریم. بی آنکه بیاندیشیم به چه زبانی حرف میزنیم و در کدامیک کشور زندگی می کنیم و از کجای دنیا به این جا آمده ایم. خانم فاطمه معتمدآریا خاطرنشان کرد: "ما صلح، ارامش و زیبایی را بین خودمان تقسیم می کنیم و سهم خودمان را هم بر میداریم."

فاطمه معتمدآریا در نزدیک به چهل فیلم بازی کرده است ، خانم فاطمه معتمدآریا خاطرنشان کرد: "سینما به ما عشق ورزی را آموخته، مهر ورزیدن را و تقسیم این عشق را. برای این که یادمان نرود ما انسان ها یکدیگر را دوست داریم با هر زبان و با هر رنگ و هر دینی که داریم و ما به این دوستی مفتخریم."

فاطمه معتمدآریا، من جمله بازیگران ایرانی است که در ژانرهای مختلفی از فیلم بازی نموده است . از کمدی تا درام. من جمله نقش های بیادماندنی فاطمه معتمدآریا می توان به بازی وی در فیلم "گیلانه" ساخته "رخشان بنی اعتماد" اشاره نمود. وی برای آن فیلم نامزد دریافت جایزه از جشن خانه سینما و همینطور جشنواره فیلم فجر شد.

  • ناشناس ارسالی در

    لباس پوشیده تر و یا حجاب بسیاری از نا موزونی ها رو هم می پوشونه.

  • ششش ارسالی در

    الان پای برهنه معتمداریا میشه نون رو سفره ملت فقیر و گشنه!؟؟؟ اوج مهارت رسانه و خبرنگاری تو کشور ما همینه ک بیان بگن پای فلان بازیگر لخت بود روسری فلان بازیگر رفت عقب.خودتون باید شرمتون بشه ک اسم سایت و رسانه و خبرنگار میذارین رو خودتون

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها