|

ویدیو لو رفته از حرکات موزون و نامتعارف ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در صفحه اینستاگرامش ویدیو نامتعارف منتشر کرد و باعث ابرو ریزی خودش شد .

لینک کوتاه کپی شد

ریحانه پارسا بازیگر مطرح و جوان تلویزیون و سینما کشورمان بود . ریحانه پارسا ویدیویی عجیب و نامتعارف در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده که این ویدیو با بازخورد زیاد کاربران فضای مجازی همراه شده و مورد توجه مردم قرار گرفته است . 

به دلیل شئونات اسلامی از منتشر کردن این ویدیو جنجالی و زشت از ریحانه پارسا در سایت شایانیوز معذوریم .

reyhaneparsaj_1613085842شیطنت ریحانه پارسا و پویان مختاری

ریحانه پارسا و پویان مختاری دو شاخ اینستاگرامی هستند که حواشی های زیادی را روزانه ایجاد می کنند تا معروف شوند و بتوانند از این طریق مردم را به طرف سایت های شرطبندی بکشند . ریحانه پارسا و پویان مختاری ویدیویی در یوتویوب خود به آدرس Reyhaneh Parsa منتشر کردند . ریحانه پارسا و پویان مختاری دیگر به راحتی مقابل نیلی افشار ارتباط برقرار می کنند و این موضوع باعث جذب مخاطب بیشتر می شود . در ادامه شما می توانید ویدیو شیطنت ریحانه پارسا و پویان مختاری مقابل نیلی افشار را در زیر متن مشاهده کنید : 

پدر ریحانه پارسا هم از دخترش گریزان است!

اقدامات اخیر ریحانه پارسا باعث سرافکندگی خانواده او هم شده و حالا خود ریحانه پارسا اعتراف کرده که پدرش از او اعلام برائت کرده و گفته "بابام منو بلاک کرده از همه جا و گفته دیگه دختر من نیستی"

reyhaneparsaj_1613161767

ریحانه پارسا از ستاره سینما تا لمپن اینستاگرام!

به هرحال ریحانه پارسا تا مدتی سرخط خبرها بود اما با گذشت زمان کم کم در حاشیه قرار گرفت. حالا مدتی است که ریحانه پارسا رو به توئیت زدن، انتشار گفته های عرفانی و عاشقانه و... کرده است. اما این ماجراها نیز دیگر راه به جایی نبرد و او در جدیدترین فعالیت اینستاگرامی اش عکسی از حرکات عجیب و غریبش منتشر کرده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها