|

مقتدایی در صحن مجلس:

اجرای قانون لغو تحریم ها و دادگاهی شدن متخلفان

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها قطعاً اجرا می شود و متخلفان به…

لینک کوتاه کپی شد

 

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها قطعاً اجرا می شود و متخلفان به دادگاه خواهند رفت.

عباس مقتدایی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بیانیه مشترک شب گذشته آژانس بین المللی انرژی اتمی و سازمان انرژی اتمی قانون مجلس را تحت الشعاع قرار داده و مجلس اجازه نمی دهد که قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها متوقف شود.

وی بیان کرد: اگر این بیانیه بخواهد الزام آور شود باید مصوبه مجلس را بگیرد و بیانیه در حقوق بین الملل الزام آور نیست.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: فردا قانون مصوب مجلس برای لغو تحریم ها محقق خواهد شد، متاسفانه ما در بیانیه مشترک شب گذشته فقط چیزهایی را به طرف مقابل دادیم اما چیزی نگرفتیم و مجلس اجازه نمی دهد که منافع ملت نادیده گرفته شود.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور و دیگر دولتمردان باید بدانند اگر حرفی برای گفتن دارند باید با نمایندگان مجلس بزنند و قانون مجلس باید اجرایی شود. وظیفه رئیس جمهور فقط اجرای قانون است و نمی تواند قانون را لغو کند.

وی تاکید کرد: مجلس به دنبال اجرای مصرانه قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم هاست و ما این قانون را حتماً اجرا می کنیم و متخلفان هم به دادگاه خواهند رفت.

منبع:مهر

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها