|

عکس مهناز افشار با لباس کردی غوغا کرد!

مهناز افشار با لباس کردی توجه همه را به خود جلب کرد

لینک کوتاه کپی شد

مهناز افشار بازیگر مطرح و با استعداد کشورمان بود . مهناز افشار در صفحه رسمی اینستاگرامش عکس با لباس اصیل کردی منتشر کرد که این عکس با بازخورد زیاد کاربران  فضای مجازی همراه شد . بسیاری از مردم و هنرمندان سینما مهناز افشار به دلیل حفظ کردن اصالت ایرانی ها در برنامه پرشیاز گات تلنت تشویق کردند . در ادامه شما می توانید عکس مهناز افشار و لباس کردی اش را در زیر متنش مشاهده نمایید : 

saeed.aghakhani.51_2513400770511063124_22156093259

شلوارک کوتاه مهناز افشار جنجال به پا کرد!

مهناز افشار بازیگر خوب سینما در 21خرداد 1356 در تهران متولد شد. مهناز افشار دیپلم دبیرستان را در رشته تجربی گرفت و بازیگری را در کلاس‌های حمید سمندریان تعلیم و با گمشده وارد دنیای بازیگری شد او با بازی در فیلم آتش بس در کنار محمدرضا گلزار به شهرت زیادی رسید. مهناز افشار با ازدواج با یاسین رامین ، فرزند محمدعلی رامین معاون وزیر دولت احمدی‌نژاد صاحب دختری به نام لیانا شد. مهناز افشار به تازگی از همسرش جدا شده و در مسابقه استعداد یابی شبکه ام‌بی‌سی پرشیا به داوری مشغول است. مهناز افشار چندی پیش عکسی از خود که در حال دوچرخه سواری بود منتشر کرد و حاشیه ساز شد، ولی بار دیگر مهناز افشار تصویری از تیپ ضد کرونایی خود در باشگاه بدنسازی با شلوارک عجیبش منتشر کرد و توجه همه کاربران را به خود جلب کرد. تصاویر زیر بازگوی همه چیز درباره ی وی است 

2

خالکوبی روی بدن مهناز افشار

مهناز افشار عکس قدیمی از بازی خود در صحنه یک تئاتر را منتشر کرد . خانم افشار در اینستاگرام خود عکسی جدیدی از بازی اش در یک تئاتر منتشر کرد . دراین عکس گریم جالب خانم افشار و خالکوبی روی دستش نظر مخاطبانش را به خود جلب کرده است . در ادامه شما می توانید عکس مهناز افشار را در زیر متن مشاهده نمایید :

3

مهناز افشار که این روزها با دخترش در دوسلدورف آلمان به سر می برد و با ابی و آرش عکس می اندازد و با تیپ جدید از آغاز برنامه چدیدی خبر داد.

مهناز افشار هفته گذشته در اینستانوشته ای، خبر از آغاز برنامه ریزی ها برای اجرای فصل بعدی مسابقه استعدادیابی پرشیا گات تلنت در استکهلم سوئد خبر داد.

4

البته مهناز افشار به تازگی در اینستاگرام خود عکس جدیدی منتشر کرد و به این ترتیب رسماً خبر از آغاز فصل جدید از برنامه پرشیاز تلنت خبر داد.

او با انتشار این خبر اینطور نوشت:

امید و شادی

۱۷ بهمن ساعت ۲۲:۰۰

برای ایرانی به وسعت جهان

و اون دست چه کسی میتونه باشه؟

5

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها