|

گزارش

ارزش سهام عدالت پیش از معاملات امروز یکشنبه 3 اسفند 99 چقدر بود؟

ارزش سهام عدالت با احتساب افزایش سرمایه نمادهایی چون فملی، شتران و شپنا و غیره محاسبه می ‌شودو

لینک کوتاه کپی شد

در پایان معاملات امروز بازار سهام ارزش سبد سهام عدالت به دلیل روند نزولی نمادهای شاخص‌ساز و تاثیرگذار بر این سبد افت کرد. سبد سهام عدالت در جریان معاملات امروز بازار سهام افت کرد اما به دلیل دامنه نوسان نامتقارن و ریزش جزئی شاخص کل و نمادهای شاخص‌ساز روند نزولی سهام عدالت کند شده است.

ارزش سهام عدالت با احتساب افزایش سرمایه نمادهایی چون فملی، شتران و شپنا و غیره محاسبه می ‌شود و اگر این افزایش سرمایه در ارزش سبد سهام عدالت لحاظ نشود ارزش این سبد حدود ۹ میلیون تومان است. این موضوع درحالیست که فروش سبد سهام عدالت در بازار سهام حدود ۴ ماه است که متوقف شده و سهامداران عدالت هیچ کاری جز مشاهده صورتحساب سهامشان نمی‌توانند انجام دهند.

پیشنهاد می شود: گزارش لحظه ای بورس امروز یکشنبه 3 اسفند 99

ارزش سبد سهام عدالت قبل از اصلاح بازار سهام حدود ۲۱ میلیون تومان بوده و حالا بعد از ۶ ماه ارزش سهام عدالت نصف شده و کارشناسان عقیده دارند در کوتاه‌مدت به سقف قبلی خود بازنمی‌گردد. برخی از خبرها حاکی از ازسرگیری فروش سبد سهام عدالت توسط صندوق‌های بادرآمد ثابت بود اما هنوز خبری از فروش سبد سهام عدالت نیست.

با این حساب ارزش ۶۰ درصد سهام عدالت قابل فروش به ۶ میلیون و ۴۴۸ هزار تومان و ۳۰ درصد آن به ۳ میلیون و ۲۲۴ هزار تومان رسید.

پیشنهاد می شود: ارزش سهام پالایشی یکم امروز یکشنبه 3 اسفند 99

ارزش سهام عدالت پیش از معاملات امروز یکشنبه 3 اسفند 99 

سهام-عدالت-2-اسفند

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها