|

تحلیل اقتصادی

پیش بینی قیمت اتریوم در سال 1400

اتریوم که دومین ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار است در روزهای اخیر افزایش شدید قیمت را تجربه کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

پیش بینی قیمت اتریوم برای سال 1400 . در سال 1400 قیمت اتریوم صعودی است و یا ریزش خواهد داشت؟ امروز چهارشنبه 29 بهمن ماه 99 قیمت هر واحد اتریوم 1807 دلار و برابر با ۴۸,۳۷۷,۱۴۱ تومان می باشد. اما پیش بینی ها و تحلیل ها برای قیمت اتریوم در سال آینده چیست؟

هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۱,۸۰۷.۵۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۶,۵۵۰ تومان معادل ۴۷,۹۸۹,۸۸۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۵.۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۵.۶۲% افزایش یافته است. بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۹(13 February 2021) معادل ۱,۸۶۹.۵۲ دلار بوده که همینک %۳.۳۱ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۱۴.۶۹ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۱۴.۶۹ میلیون خواهد بود. در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن اتریوم معامله می‌شود، صرافی EtherFlyer با سهم %۶.۷۶ از حجم معاملات روزانه است.

پیشنهاد می شود: پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 1400

پیش بینی قیمت اتریوم در سال 1400

اتریوم که دومین ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار است در روزهای اخیر افزایش شدید قیمت را تجربه کرده است. یکی از ویژگی‌های کلیدی بلاک‌چین اتریوم قابلیت برنامه‌ریزی آن است که آن را به پرکاربردترین ارز دیجیتال در برنامه‌های غیرمتمرکز تبدیل کرده است.

بلاک‌چین اتریوم همچنین به عنوان بازاری برای ارائه خدمات مالی، اپلیکیشن‌ها، بازی‌ها و سایر خدمات به کار گرفته شده است. از دیگر ویژگی‌های مهم این شبکه می‌توان به انجام قراردادهای هوشمند بر بستر این بلاک‌چین اشاره کرد به نحوی که در صورت انجام شرایط تعیین شده توسط طرفین قرارداد، به طور خودکار اقدامات خاصی صورت بگیرد.

پیشنهاد می شود: قیمت اتریوم امروز چهارشنبه 29 بهمن 99

این قابلیت‌های اتریوم باعث افزایش خیره کننده کاربران اتریوم و نیز افزایش شدید جریان نقدی ورودی به بلاک‌چین اتریوم شده است. با در نظر گرفتن شرایط کلی موثر بر بازار ارزهای دیجیتال و نیز شرایط خاص اتریوم در سال 2020 پیش‌بینی شده این ارز دیجیتال تا سال 2025 از 3500 دلار عبور نماید.

طبق برنامه‌های از پیش اعلام شده قرار است یک پروژه ارتقا به نام “اتریوم 2” در شبکه اتریوم صورت گیرد که در ابتدای دسامبر 2020 فاز صفر این پروژه آغاز به کار کرده است. با اتمام این پروژه برخی از مشکلات این بلاک‌چین از جمله مقیاس‌ پذیری و بالا بودن نرخ کارمزد پردازش تراکنش ‌ها تا حدی حل شده و تغییرات مفیدی در آن صورت خواهد گرفت. با این ارتقا، گسترش دیفای بیش از پیش صورت گرفته و محبوبیت اتریوم هم افزایش چشمگیری خواهد یافت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها