|

سهیل سنگرزاده و ماجرای پیچ چطوری جون دل سر کیفی عزیز

"سهیل سنگرزاده" است. یک بدنساز موفق که حتی در سری مسابقات "مردان آهنین" هم شرکت کرده است. اما واقعا چرا ناگهان در اینستاگرام معروف شد؟

لینک کوتاه کپی شد

اگر اهل فضای مجازی باشید، قطعا تازگی ها ویدیو "چطوری جون دل" و "سر کیفی عزیز" را بارها دیده اید. از امروز میخواهم یک سری مقالات جدیدی منتشر کنم که چرا و چگونه بعضی ها در فضای مجازی معروف میشوند و تحلیلی بر چگونگی اجرای آن ها داشته باشیم.

اقایی که در عکس بالا می بینید، نام واقعی او "سهیل سنگرزاده" است. یک بدنساز موفق که حتی در سری مسابقات "مردان آهنین" هم شرکت کرده است. اما واقعا چرا ناگهان در اینستاگرام معروف شد؟

همین که وارد پیج او میشوید چندین ویدیو با عکس هایی می بینید که همگی عکس یک اقای ریشو با مو های بلند و فرفری است که اتفاقا همیشه یک لبخند جالب نیز بر روی لب خود دارد. در واقع ایشون از یک تکنیک تقریبا تکراری برای جذب مخاطب استفاده کرده است اما به صورت درست و زیبا. برخی پیج ها برای اینکه بتوانند جذب مخاطب بیشتر و فالوور های بیشتری داشته باشند، سعی میکنند از عکس دختر ها با آرایش و جوک های لوس و مبتذل در اکثر پست های پیج خودشان استفاده کنند اما سهیل سنگرزاده با استفاده از همین راه اما به صورت درست، مخاطب را حداقل برای کلیک بر روی یک ویدیو نگه میدارد. او سعی کرده است که برای خودش نمادی درست کند که همه اقشار بتوانند با او ارتباط بر قرار بکنند هم اینکه به یاد ماندنی باشد. درباره این نماد پایین تر بیشتر صحبت میکنم.

3wsglh1yfgtk

او برای خودش نماد درست کرده است. از تکه کلام های معروفش که حداقل یک بار در طول ویدیو استفاده میشود تا ظاهر او که بالاتر درباره آن صحبت کرده بودیم. دیگر وقتی میگوییم "برقراری عزیز؟" میدانند منظور ما چه کسی است، همان طور که اشتباه تلفظ کردن "موزه لوور" نیز در خاطره مردم به جا مانده است. همچنین خنده و لبخند، همیشه در میان کلمات او نمایان است که همین خنده و لبخند سعی میکند مخاطب را پیش خودش نگه دارد و به او انرژی مثبت بدهد.

همچنین او در ویدیو های خود فقط سعی میکند پند و اندرز بدهد، نه اینکه حاشیه برای خودش درست کند. برای مثال برای بازدید بیشتر در یک ویدیو درباره یک موضوع ترند یا سیاسی صحبت نمیکند.

به قول خودش "طوری راه برو که یا این که شاهی، یا این که برایت مهم نیست که شاه کیه، در هر صورت تو بردی" او برای اینکه شاه باشد دست به هر کاری نمیزند، نمی خواهد به شاه دیگری بچسبد و سپس او را زمین بزند و خودش را به عنوان شاه معرفی کند. برای او مهم نیست که شاه کیه، او کار خودش را میکند. میتواند مثل بقیه تقلید کند و شاه شود، میتواند انواع چالش های اینستا و تیک تاک را انجام دهد یا از بازو های ورزیده خودش هزاران عکس بگذارد و معروف شود اما این کار ها را نمیکند چون برایش مهم نیست شاه کیه، او میخواهد بدون تقلید از شخص خاصی شاه شود. او نمیخواهد شاهی باشد که از بقیه تقلید میکند، بلکه میخواهد شاهی باشد که بقیه از او تقلید می کنند.

منبع: ویرگول

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها