|

(ویدیو) وقتی ریحانه پارسا رفیق شفیق پویان مختاری شد!

همکاری ریحانه پارسا با پویان مختاری هر روز بیشتر می شود و این دو از روش هایی مختلفی برای کسب درآمد از کاربران استفاده می کنند.

لینک کوتاه کپی شد

دوستی ورفاقت ریحانه پارسا و پویان مختاری هر روز گرم تر می شود تا جایی که پویان مختاری در ویدیو جدیدی که در استوری اینستاگرام خود منتشر کرده ریحانه پارسا را رفیق شفیق خود نامید.

همکاری جدید ریحانه پارسا با پویان مختاری

ریحانه پارسا به تازگی در ترکیه با پویان مختاری آشتی کرده است و با او زندگی می کند. ریحانه پارسا در مدت کوتاه با حواشی زیاد توانست بیش از یک میلیون فالوور بگیرد. او در این راه دست به هرکاری زد . ریحانه پارسا پیش از این در ایران نیز بسیار جنجال به پا کرده بود. به تازگی پویان مختاری و ریحانه پارسا شگرد جدیدی برای پول درآوردن امتحان کرده اند. پویان مختاری به تازگی کانال یوتویوب به راه انداخته است و قصد دارد از این راه درامد زایی کند. برای همین منظور هم دست به دامن پارسا شده است و ریحانه پارسا با توجه به شهرتش نردبان خوبی برای پویان مختاری است تا از او بتواند استفاده کند.

پیشنهاد می شود: (عکس) ریحانه پارسا و چالش کچل کردن موی سر دختران ایرانی

اما سوالی که به وجود می آید این است که آیا دیگر قمار و شرطبندی درآمدی ندارد؟ 

ظاهرا کمپین هایی که بر ضد سایت های شرطبندی راه افتاده و حتی برخورد قوه قضاییه با حساب های بانکی جواب داده و سود سایت های شرطبندی به پایین ترین حد ممکن رسیده است.

چرا که تا همین یه مدت پیش اولویت اول پویان مختاری تبلیغ سایت های شرطبندی بود ولی حالا برای کسب درآمد از یوتیوب دست به دامان ریحانه پارسا شده است.

 

اعتراف ریحانه پارسا به هدف کسب پول از مردم!

ریحانه پارسا که این روزها همکاری نزدیکی با پویان مختاری دارد چندی پیش در یک ویدیو اعتراف کرد که هدفشان کسب درآمد و خالی کردن جیب مردم است.

این دو در بخش از این ویدیو با خنده و شوخی عنوان می کنند که هدف گرفتن ویدیو و ایجاد حاشیه های مختلف کسب درامد از کاربران است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها