|

خالکوبی ریحانه پارسا و امیر تتلو همه را شگفت زده کرد!

ریحانه پارسا راه امیر تتلو را در پیش گرفته. ریحانه خالکوبی اش را با تتلو ست کرد.

لینک کوتاه کپی شد

ریحانه پارسا بازیگر پر حاشیه تلویزیون و سینما کشورمان که بعد از مهاجرتش به ترکیه حاشیه های زیادی را به همراه داشته که دیگر نقش آفرینی اش در فیلم های ایرانی برایش غیر ممکن است. ریحانه پارسا خالکوبی عجیبی را روی مچ پاهایش حک کرده که تا به امروز از ان رونمایی نکرده بود. تحلیلگران فضای مجازی معتقدند که خالکوبی ریحانه پارسا قبلا روی بدن امیر تتلو دیده شده و ریحانه دارد راه امیر تتلو را می رود. در ادامه شما می توانید این عکس را در زیر متن مشاهده نمایید.

reyhaneparsaj_1610919457


تمامی رویداد های مهم را در سایت شایانیوز مشاهده نمایید.


ازدواج سفید ریحانه پارسا و امیر تتلو

ریحانه پارسا پس از مهاجرت به ترکیه حاشیه جدیدی برای خود رقم زده و به دیدار امیر تتلو رفته و البته این خبر را هیچکدام از آنها تا این لحظه رسانه ای نکرده اند. انتشار این خبر توسط یکی از دوستان بسیار صمیمی و نزدیک امیر تتلو (س . گ) صورت گرفت که فقط برای چند دقیقه با انتشار یک استوری از دیدار ریحانه پارسا و امیر تتلو در صفحه اینستاگرامش، به آنها تبریک گفت و البته پس از چند دقیقه آن را حذف کرد. در این استوری خطاب به امیر تتلو نوشته شده بود: «خسرو آواز ایران تویی داداش، مبارکتون باشه، ریحانه و امیر، چقدر به هم میاد».

این در حالی است که ریحانه پارسا پس از خروج از ایران و اقامت در ترکیه، چند استوری از آهنگ های امیر تتلو در روزهای اخیر گذاشته است.

file

مطالب پیشنهادی: ریحانه پارسا به سیم آخر زد ؛ ریحانه و پویان چه می کنند!

ازدواج ریحانه پارسا با امیر تتلو هم سفید است؟

ریحانه پارسا این روزها در ترکیه کارهای عجیب زیادی انجام می دهد و سعی می کند هر چه بیشتر در معرض دید باشد و برای این مهم از هیچ کاری فروگذار نمی کند احتمال دارد با امیر تتلو هم به مانند مهدی کوشکی ارتباط نامشروع و یا به باور خودش ازدواج سفید کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها