|

عمل زیبایی بهاره رهنما ؛ بوتاکس کردم! + ویدیو

لایو بهاره رهنما در اینستاگرام و حرف هایش در لایو درباره عمل های زیبایی اش

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز : بهاره رهنما بازیگر مطرح تلویزیون و سینما کشورمان است. بهاره رهنما در لایو اینستاگرامش درباره عمل های زیبایی اش صحبت می کرد و گفت: من فقط بوتاکس کردم ویه عمل های زیبایی اعتقادی ندارم، آب خوردن و حسادت نکردن از صدتا عمل و کرم موثر تر است. در ادامه شما می توانید ویدیو بهاره رهنما را در زیر متن مشاهده نمایید.

تمامی رویداد های مهم را در سایت شایانیوز مشاهده نمایید.

سلفی جنجالی بهاره رهنما

بهاره رهنما در اولین روز هفته با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرام خود، هفته پر خیر و برکتی رو برای همه آرزو کرد. در ادامه می توانید سلفی جدید و جنجالی بهاره رهنما با طرح های حنا روی دستش را تماشا کنید.

خالکوبی+بهاره+رهنما

ماسک عجیب پلنگی بهاره رهنما

 اخیرا یک تصویر جالب از استایل و پوشش پلنگی او در فضای مجازی منتشر شده است که در ادامه می بینید. بهاره رهنما (زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک) بازیگر زن ایرانی است. بهاره رهنما برای اولین بار با یک فیلم اکشن – افعی – به سینما آمد. سپس با همسرش (پیمان قاسم خانی) در فیلم عاشقانه بازی کرد.

140928_150

بیوگرافی

بهاره رهنما در 10 آذر سال 1352 در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شد. وی لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است. او همسر پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. او یک دختر به نام پریا قاسم خانی دارد. پریا تجربه حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی بانو را دارد.  

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها