|

ریحانه پارسا با شوارک کوتاهش خودنمایی کرد! + عکس

ریحانه پارسا عکسی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که مورد توجه کاربران قرار گرفت. شما می توانید این عکس را در زیر متن مشاهده نمایید.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز : ریحانه پارسا بازیگر سینما و تلویزیون ایران بود اما بعد از مهاجرتش به ترکیه دیگر امکان اینکه بخواهد بازیگری کند غیر ممکن است. ریحانه پارسا در صفحه رسمی اینستاگرامش عکس جنجالی با شلوار کوتاهش منتشر کرد که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت و با بازخورد زیادی همراه شد. در ادامه شما می توانید عکس ریحانه پارسا را در زیر متن مشاهده نمایید.

reyhaneparsaj_1610758139


تمامی رویداد های مهم را در سایت شایانیوز مشاهده نمایید.


دست نوازش ریحانه پارسا روی سر پویان مختاری

پویان مختاری قمار باز و شاخ اینستاگرام عکسی از خود منتشر کرد است که دست یک زن در حال نوازش کردن بر روی بدن وی است، تحلیلگران فضای مجازی بعد از دقایقی پی بردند که این دست، دست ریحانه پارسا است. در ادامه شما می توانید این عکس را در سایت شایانیوز مشاهده نمایید:

pooyanmokhtari_2482153443647363717_366275149

رقص مستانه ریحانه پارسا و پویان 

ریحانه پارسا که چندی پیش از ایران به ترکیه مهاجرت کرد حالا برای جشن سال نو ۲۰۲۱ با پویان مختاری یکی از اداره‌کنندگان سایت‌های قمار شروع به‌کار کرده است.

پویان مختاری، از گردانندگان سایت های شرطبندی در ترکیه، عکس و ویدئویی از خود و ریحانه پارسا در اینستاگرامش منتشر کرد که از همکاری این دو با یکدیگر حکایت دارد.

این ویدئو ریحانه پارسا را در حال رقص در کنار پویان مختاری و شخصی به نام نسیم پاریزه نشان می دهد که خواننده ی گروه موسیقی زیرزمینی زدبازی بود.

مطالب پیشنهادی: مهراد جم تحت تعقیب؛ معشوقه دنیا به ایران دیپورت می شود؟

ZDc2YQM05KUp

آغاز همکاری رسمی ریحانه پارسا با پویان مختاری

این در حالی است که پویان مختاری رسماً از همکاری خود با ریحانه پارسا خبر داده است.

مختاری ابتدا در یک استوری اینستاگرامی از همکاری خود با پارسا در قطعه ی جدیدش به نام «در دیگری» گفت و اعلام کرد قرار است به زودی موزیک ویدئویی با هم ضبط کنند.

مطالب پیشنهادی: امیر تتلو با آبروی خواهر و مادرش چه کرد؟ + عکس

pooyanmokhtari_1609783199

نفر سوم کنار پویان مختاری و ریحانه پارسا کیست؟

پویان مختاری علاوه بر انتشار ویدئوی رقص ریحانه پارسا در کنار خود و نسیم پاریزه که صدای قطعه ی جدید مختاری در آن به گوش می رسد، عکسی سه نفره هم  در اینستاگرامش منتشر کرد و در شرح آن نوشت: «در دیگری به زودی!»

رابطه ریحانه پارسا و پویان مختاری چقدر جدی است؟

از زمان مهاجرت ریحانه پارسا به ترکیه بارها شایعاتی درباره ی رابطه ی او با پویان مختاری منتشر شده بود اما این اولین باری است که تصویری از این دو در کنار یکدیگر منتشر می شود.

شایعه ی رابطه ی ریحانه پارسا با پویان مختاری از چند ماه قبل آغاز شد، زمانی که پارسا به تازگی به ترکیه سفر کرده بود و هنوز نه دست به کشف حجاب زده بود و نه از تصمیم خود برای مهاجرت و کناره گیری از از حرفه ی بازیگری در ایران خبر داده بود.

در آن زمان شخصی به نام امین فردین، مسئول رسانه پشت پرده ی مقیم خارج از کشور از رابطه ی پنهانی این دو خبر داد. گفته می شد پویان مختاری به تازگی از همسرش، نیلی افشار جدا شده و با ریحانه پارسا وارد رابطه شده بود. امین فردین گفته بود چون تصویر لباس ریحانه پارسا در لایو اینستاگرامی پویان مختاری دیده شده، احتمالاً این دو با یکدیگر در ارتباط هستند. همچنین گفته می شد در یکی از ویدئوهایی که ریحانه پارسا از خود منتشر کرده بود صدای پویان مختاری به گوش می رسد.

  • ناشناس ارسالی در

    چقدر این دختر بدبخت

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها