|

اظهار نظر نفیسه روشن درباره سیاسی بودن آمار کرونا

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون در روزهای اخیر پرحاشیه شده و بعد از شایعه طلاق درباره آمار کرونا هم صحبت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

خانم نفیسه روشن بازیگر زن مشهور ایرانی که این روزها به دلیل اعلام خبر طلاق خود و سختی هایی که کشیده در این راه، مورد توجه رسانه ها قرار گرفته، در اظهار نظر جنجالی آمار فوت روزانه کرونا در ایران را سیاسی خواند.

ایشان در قالب یک استوری اینستاگرام نوشت :

کرونای ایران خیلی پیچیدست! تو محرم از بین میره، وقت دورهمی و یلدا زیاد میشه ! برای انتخابات کم میشه، حوالی آبان زیاد میشه! هرچی به 22 بهمن نزدیک میشیم کمتر میشه! دوباره برای عید زیاد میشه! فکر کنم ویروس نیست سیاست مداره !

8923941610696963 (1)

این اظهار نظر نفیسه روشن با واکنش شدید کاربران موافق و مخالف همراه شد.

پیشنهاد می شود: ویدیویی دیده نشده از عروسی لاکچری نفیسه روشن و آوازخوانی با همسرش

ماجرای طلاق و جراحی زیبایی نفیسه روشن

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون چندی پیش تصویری از خود در تخت بیمارستان منتشر کرد و ضمن گله گذاری از عمل جراحی زیبایی که در پیش داشت گفت.

در ادامه متن کامل منتشر شده در این پست را می‌خوانید:

«دوستان عزیز سلام

متاسفانه مدت زیادی درگیر چیزی بودم که خیلی برام فرصت نذاشته بود یه عمل سخت ،، حدود ۳ ساعت!!!!! که از غصه و دردهایی که بعضیا تو این ۴ سال بهم دادن!! اسم نمیارم علنی چون ابروش میره!!!

ولی به عزیزانم خواهم گفت...فقط حرص نخورید و اتفاق هایی که باعث شد من به جادو ایمان بیارم، نکنید...چون شرش زندگیتونو سیاه می‌کنه! فقط این اتفاق ها برای من خود خوری داشت..........چون ایمان دارم به چوب خدا،،،،گول هیچ کسی را نخورید. زندگی کنید...

در ضمن تمام کسانی که گناه منو شستن که جراحی زیبایی کردم تمام ورم صورتم بخاطر کورتون و مورفین است که امیدوارم خدا حلالشان کند چون من که حلالشان نمی‌کنم.»

 

nafisehroshan_1610478997

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها