|

ادارات این استان‌ها فردا تعطیل هستند

ادارات چندین استان‌ با توجه به تدوام گرمای هوا و ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف، در روز پنجشنبه تعطیل خواهند بود.

لینک کوتاه کپی شد

با توجه به تدوام گرمای هوا و ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف، ادارات چندین استان در روز پنجشنبه ۲۱ تیرماه تعطیل خواهند بود.

ادارات استان مرکزی ۲۱ تیرماه تعطیل است

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار مرکزی با اشاره به کاهش ساعت کار ادارات و بانک‌ها و بیمه‌های استان در روز چهارشنبه ۲۰ تیر گفت: با توجه به تدوام گرمای هوا و ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف، ادارات استان در روز پنجشنبه تعطیل خواهند بود.

سیدمجتبی آل یاسین با اعلام این خبر افزود: براساس تصمیم جلسه مشترک کارگروه مدیریت مصرف انرژی و کارگروه شرایط اضطرار استان و موافقت استاندار، به منظور حمایت از بخش کشاورزی، صنعت و عدم قطع برق خانگی، بانک‌ها و بیمه‌های استان باستثنای واحد‌های ذیربط در مراکز درمانی، دستگاه‌های خدمات رسان و مراکزی که دارای نوبت کاری بشند، با استفاده از ظرفیت بخشنامه دورکاری در روز پنجشنبه ۲۱ تیرماه تعطیل خواهند بود.

وی افزود: همچنین ادارات، بانک‌ها و بیمه‌های استان به جز دستگاه‌های خدمات رسان و اداراتی که به صورت نوبت کاری و کشیک، فعال هستند، در روز چهارشنبه ۲۰ تیر از ساعت ۱۱ صبح تعطیل می‌شوند.

به گفته وی، آزمون کنکور و امتحانات دانشگاه‌های استان مطابق برنامه قبلی برقرار است. کلاس‌های کلیه موسسات و آموزشگاه‌های زبان اعم از دولتی و غیردولتی و پایگاه اوقات فراغت تابستانی نیز تعطیل خواهد بود. همچنین فعالیت تمامی معادن و کارگاه‌های عمرانی منشاء گرد و خاک تعطیل اعلام می‌شود و اداره کل محیط زیست و اداره کل صمت ملزم به نظارت بر این قبیل واحد‌ها هستند.

اداره‌های قم فردا تعطیل شد

مدیر کل مدیریت بحران استانداری قم:

با توجه به پیش‌بینی افزایش دما در پایان هفته‌ی جاری و به جهت مدیریت مصرف بهینه برق فعالیت تمامی دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌های استان به جز مراکز خدمات‌رسان، مراکز بهداشتی و درمانی روز پنج‌شنبه ۲۱ تیر تعطیل اعلام می‌شود.

ادارات سیستان و بلوچستان امروز و فردا ساعت ۱۱ تعطیل می‌شوند

عباسعلی ارجمندی؛ معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سیستان و بلوچستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به گرمای بیش از حد هوا در این ایام و به جهت مدیریت مصرف بهینه برق، فعالیت تمامی دستگاه‌های اجرایی، ادارات و بانک‌های استان به جز مراکز خدمات رسان، مراکز بهداشتی و درمانی و مراکز آموزشی در بازه زمانی برگزاری کنکور، در روز‌های چهارشنبه و پنج شنبه ۲۰ و ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ از ساعت شش صبح آغاز و با دو ساعت تعجیل رأس ساعت ۱۱ تعطیل خواهند شد و کاهش ساعت کاری از طریق دورکاری جبران می‌شود.

تعطیلی تمام دستگاه‌های اجرایی استان یزد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد از تعطیلی دستگاه‌های اجرایی استان یزد در روز پنجشنبه خبر داد و گفت: امور مربوط به دستگاه‌ها در این روز به صورت دورکاری انجام می‌شود.

«محمد حسین پارساییان» در این خصوص گفت: کلیه دستگاه‌های اجرایی استان از تاریخ ۱۷ تیرتا ۱۵ شهریور ماه در روز‌های پنچشنبه هر هفته تعطیل هستند.

وی افزود: دستگاه‌های خدمت رسان و مراکز درمانی استان از این قاعده استثناء هستند.

پارسائیان با اشاره به انجام امور دستگاه‌های مشمول تعطیلی روز پنجشنبه، به صورت دورکار، گفت: هدف از اعمال تعطیلی دستگاه‌ها در این روز، صرفه جویی در مصرف انرژی و نیز اجرای محدودیت‌های ابلاغی برای افزایش ضریب پایداری و کارکرد ایمن شبکه گاز و برق کشور است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد در پایان خطاب به فرمانداران و دستگاه‌های استان، بر ضرورت رعایت شیوه نامه‌های ناظر بر چگونگی تنظیم دمای محیط کاری و صرفه جویی در مصرف برق تاکید کرد.

پنج‌شنبه‌ها در خراسان‌جنوبی تعطیل شد

استانداری خراسان‌جنوبی اعلام کرد که در راستای مدیریت مصرف انرژی مقرر شد تمامی دستگاه‌های اجرایی پنج‌شنبه تا نیمۀ شهریور امسال تعطیل شوند. این مصوبه از فردا اجرا می‌شود.

استانداری سیستان‌وبلوچستان: برای مدیریت مصرف بهینۀ برق، اداره‌ها و دستگاه‌های اجرایی امروز و فردا ساعت ۱۱ تعطیل می‌شوند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها