|

مخصوص دانشجویان؛ زمان پرداخت وام دانشجویی

رئیس صندوق رفاه دانشجویان از پرداخت وام های دانشجویی از امروز خبر داد. برای دانستن جزئیات این خبر می توانید ادامه مطلب را بخوانید.

لینک کوتاه کپی شد

هر ساله وزارت علوم با تخصیص مبلغی برای وام های دانشجویی، سعی در یاری رساندن به  دانشجویان  برای تامین نیازهای تحصیلی و مالی دارد. مدیریت انواع وام‌های تحصیلی و دانشجویی را صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم بر عهده دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس، تسهیلات دانشجویی با همکاری صندوق رفاه دانشجویان و وزارت علوم به دانشجوها داده می‌شود و شامل وام‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت است. این وام‌ها کارمزد خیلی کمی دارند یا بدون کارمزد هستند، به همین دلیل بسیاری از دانشجوها برای خرید لپ‌تاپ و وسایل تخصصی رشته‌شان سراغ تسهیلات دانشجویی می‌روند.

هر سال، صندوق رفاه دانشجویان مدارک و شرایط دریافت وام دانشجویی را اعلام می‌کند. طبق آخرین اعلامیه در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳، علاوه‌بر ارائه مدارک لازم به ضامن هم احتیاج است.

مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس گفت: از امروز اولین وام‌های دانشجویی به حساب دانشجویان واریز خواهد شد، به عبارتی از امروز اولین وام‌هایی که دانشگاه‌ها تائیدکرده‌ و به صندوق رفاه دانشجویان ارسال کردند، واریز می‌شود.

وی افزود: وام‌های دانشجویی شامل وام‌های ضروری و ودیعه مسکن است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی