|

فوری و مهم؛ یارانه نقدی آبان 1402 امشب واریز می شود؟

اگر سرپرستان در دهک‌های اول تا سوم باشند، ۴۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر دریافت می کنند. برای اطلاع از جزئیات لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید.

لینک کوتاه کپی شد

یارانه کمک معیشتی مرحله 153 مربوط به آبان 1402 به حساب تمام سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز و از ساعت 12 بامداد روز یکشنبه 21 آبان قابل برداشت است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایران جیب، بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، یارانه کمک معیشتی مرحله 153 بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت 12 بامداد روز یکشنبه 21 آبان قابل برداشت است.

بر همین اساس، در صورتی که سرپرستان خانوار جز دهک‌های اول تا سوم هستند، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر و در صورتی که جز دهک‌های چهارم تا نهم قرار دارند، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر به حساب آنان واریز خواهد شد.

کالابرگ الکترونیکی

چنانچه سرپرستان خانوار از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند رقم کامل یارانه برای آنها قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر شده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی