|

چیستان های مُخ بخور؛ فقط و فقط یه نابغه میتونه جواب درست مُعمای گالری و نقاشی رو بده!

برای حل کردن این چیستان سخت باید خوب فکر کنی و عجله نکنی تا به جواب درست برسی.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- از قدیم همیشه پدربزرگ و مادربزرگ هامون از ما چیستان های سخت و گاهی هم آسون می پرسیدن تا ما رو سرگرم کنن، اما دنیای امروز که همه چیزش فرق کرده، چیستانش هم یه کوچولو تغییر کرده. بعضی از سوال هاش واقعا سخت شدن و برای حل کردنش شما باید خیلی از هوش خودت کار بکشی. بعضی ها فاز جنایی و معمایی پیدا کردن که گاهی ترس رو هم به دلتون می اندازه و برای حل کردنش باید زمان بذاری و نابغه باشی. خلاصه دنیای چیستان خیلی گسترده هست و گاهی هم جواب سوال هاش خیلی خنده دار میشه. همراه ما باشید تا به سراغ یکی از این چیستان های سخت بریم.

چیستان: گالری و نقاشی

مردی واردی یک گالری هنری می‌شود و بر روی یک نقاشی خاص تمرکز می‌کند. متصدی موزه متوجه‌ی این مسئله می‌شود، و از مرد می‌پرسد، چرا این‌ چنین به این نقاشی علاقه‌مند شده است. مرد پاسخ می‌دهد: “‌من برادر و خواهری ندارم، ولی پدر مرد داخل نقاشی، پسر پدر من است.‌‌”‌ تصویر چه کسی داخل نقاشی است؟

exhibition-see-visitors-gallery

پاسخ چیستان

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

شما توانستید پاسخ را پیدا کنید؟ هنوز تلاش می کنید جواب چیستان را بفهمید، ما پاسخ این معما را داریم! این چیستان مهارت های ذهنی، هوشی و منطقی شما رو آزمایش می کنه. اگه هنوز به جواب نرسیدی، چیستان رو یک بار دیگه بخوان!

جواب: خوب خیلی مشخصه، تصویر پسر این مرد.

اگر دوست داری هم تفریح کنی هم یکم خودت رو بشناسی صفحه چیستان ما رو دنبال کن.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی