|

حملات خونین و جنون آمیز سگ های وحشی به حیووونای دیگه؛ چرا زنده زنده می خورید؟

در این ویدئو صحنه هایی از حملات بی رحمانه سگ های وحشی به حیوانات دیگر را خواهید که واقعا دل آدم رو به درد می آره.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- اگر به دنیای حیوانات علاقه مند باشید و ویدئو های حیات وحش رو دنبال کرده باشید قطعا حملات خونین سگ های وحشی رو دیدید. حملاتی که به معنای واقعی کلمه جنون آمیز هستند و دل آدم رو به درد می یارن چرا که سگ های وحشی شکارشون رو زجر کش میکنن این در حالیست که حیوانات دیگه مثل شیر، ببر و پلنگ در غالب موارد ابتدا طعمه رو میکشن بعد میخورنش اما سگ های وحشی طعمه رو زنده زنده میخورن که خب دیدن بعضی از این صحنه ها واقعا دل آدم رو به درد می یاره. دقیقا همین موقع هاست که بعضیا کم می یارن و حیووون بیچاره رو فحش کش میکنن در حالیکه اون ذاتش همینِ، همین قدر باید وحشی و بی رحم باشه.

سگ های وحشی با وجود جثه کوچکی که دارن میتونن حیوانات درشت هیکل رو شکار کنند دلیلش هم اینِ که اونا به صورت گروهی شکار میکنن به خاطر همین حریف حیواناتی میشن که خیلی از خودشون بزرگ تر هستند. سگ هایی وحشی حیواناتی بسیار اجتماعی هستند که در گله های بین 10 تا 30 عضو زندگی می کنند. در این گله ها سیستم دقیق طبقاتی وجود دارد و گله توسط سگ ماده غالب رهبری می شود.

سگ های وحشی از طریق لمس کردن، حرکات و صدا با هم ارتباط برقرار می کنند و ارتباط بین اعضای گله به طرز باورنکردنی صمیمی است. آن ها قبل از شکار برای لیسیدن یکدیگر دور هم جمع می شوند در حالی که دم خود را تکان داده و صداهای بلند ایجاد می کنند.

اگر به اتفاقات خارق العاده ای که در طبیعت و در میان حیوانات رخ میدهد علاقه دارید صفحه حیات وحش ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی