|

از جذابیت های حیات وحش؛ میمون بیچاره تک و تنها افتاد وسط گله سگ های وحشی و لَت و پار شد

در این ویدئو حمله سگ های وحشی به میمون ها را خواهید دید در انتهای ویدئو سگ ها در حال خوردن میمون بیچاره هستند.

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز- وقایع حیات وحش گاها می توانند به قدری متحیر کننده باشند که حتی فکرش را هم نمی کنید اما از طرف دیگر گاهی ممکن است به نظر ما درگیری ای ناعادلانه در میان باشد اما مگر می شود به آن چه که در طبیعت رخ می دهد خرده گرفت؟! حیات وحش مکانی است که اگر در آن نظاره کنید می توانید شاهد لحظه های شگفتی ساز باشید عادلانه یا نا عادلانه اش فرقی نمی کند ما نمی توانیم تعیین کنیم که آن چه در این دنیای اسرارآمیز رخ می دهد عادلانه است یا به وقوع پیوستن آن سزاوار نبوده است.

در این ویدئو حمله سگ های وحشی به میمون ها را خواهید دید به همین بهانه بد نیست کمی بیشتر راجع به سگ های وحشی بدانیم. سگ های وحشی گونه ای از سگ ها هستند که بارزترین ویژگی ظاهریشان خز خال دار به رنگ های مختلف قرمز، سیاه، سفید، قهوه ای و زرد است که الگوی آن در هر سگ منحصر به فرد می باشد. به نظر می رسد این رنگ و ظاهر خال دار می تواند نقش خوبی در استتار سگ با محیط اطرافش داشته باشد. 

سگ وحشی حیواناتی بسیار اجتماعی هستند که در گله های بین 10 تا 30 عضو زندگی می کنند. در این گله ها سیستم دقیق طبقاتی وجود دارد و گله توسط سگ ماده غالب رهبری می شود. سگ های وحشی از طریق لمس کردن، حرکات و صدا با هم ارتباط برقرار می کنند و ارتباط بین اعضای گله به طرز باورنکردنی صمیمی است. آن ها قبل از شکار برای لیسیدن یکدیگر دور هم جمع می شوند در حالی که دم خود را تکان داده و صداهای بلند ایجاد می کنند.

اگر به اتفاقات خارق العاده ای که در طبیعت و در میان حیوانات رخ میدهد علاقه دارید صفحه حیات وحش ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی