|

طرح طراوت سلامت و اعتبار 30 میلیونی

طرح طراوت سلامت برای کمک به تامین هزینه‌های مربوط به خدمات سلامت و زیبایی اجرا می‌شود؛ افزایش هزینه‌ها و فشار اقتصادی تمام بخش‌های زندگی،…

لینک کوتاه کپی شد

طرح طراوت سلامت برای کمک به تامین هزینه‌های مربوط به خدمات سلامت و زیبایی اجرا می‌شود؛ افزایش هزینه‌ها و فشار اقتصادی تمام بخش‌های زندگی، از جمله سلامت و درمان را تحت تاثیر قرار داده است؛ تا جایی که درصد زیادی از افراد ترجیح داده‌اند آن دسته از خدمات سلامت و درمانی که رسیدگی به آن‌ها را ضروری نمی‌دانند، به زمان دیگری موکول کنند.

با وجود آن‌که بیمه تکمیلی بخش قابل توجهی از هزینه‌های درمانی را پوشش می‌دهد؛ اما بسیاری از خدمات سلامتی و زیبایی تحت پوشش آن نیستند؛ به همین دلیل دکترنکست، جهاد کالا و بانک آینده با همکاری هم تصمیم گرفتند طرحی با نام «طراوت سلامت»را برای پوشش هزینه‌های مربوط به این دسته اجرا کنند. در ادامه اطلاعات کاملی درباره این طرح در اختیارتان قرار می‌دهیم.

طرح طراوت چیست؟

این طرح مخصوص خدمات درمانی‌ای است که تحت پوشش بیمه نیستند و هزینه بالایی دارند؛ برای مثال هزینه‌های خدمات مربوط به زیبایی دندان در هیچ مرکزی شامل بیمه نمی‌شود. برای این دسته از خدمات درمانی، اعتباری تا سقف 30 میلیون تومان و بازپرداخت 1 تا 3 ساله با بهره کم در نظر گرفته شده است. دریافت این اعتبار نیاز به ضامن ندارد و در مراکز سلامت و درمان منتخب قابل استفاده است.

ffef8dfd-e334-4e17-96ee-22e6a43076c1

طرح طراوت دکترنکست شامل کدام خدمات سلامت است؟

طرح طراوت سلامت 14 دسته از خدمات درمانی، سلامتی و زیبایی را پوشش می‌دهد که شامل موارد زیر است:

·خدمات درمانی و زیبایی دندان

·طب سنتی

·جراحی پلاستیک و زیبایی

·پوست و مو

·چشم‌ پزشکی

·تغذیه

· طب فیزیکی و فیزیوتراپی

·تندرستی و سبک زندگی

·روان‌پزشکی و خدمات مشاوره روان

·شنوایی‌سنجی و گوش و حلق و بینی

·ترک اعتیاد

. کاردرمانی و گفتاردرمانی

·باروری و ناباروری

نحوه ثبت نام در طرح طراوت چگونه است؟

برای ثبت نام طرح طراوات می‌توانید به دو شکل آنلاین و حضوری اقدام کنید. پس‌از ثبت نام مدارک‌تان اعتبارسنجی می‌شود و در مدت کوتاهی این تسهیلات به شما تعلق می‌گیرد. سپس، پیامک اطلاع‌رسانی برای‌تان ارسال می‌شود تا به بانک آینده مراجعه کنید و کارت خود را بگیرید. پس‌از دریافت کارت می‌توانید با مراجعه به مراکز درمانی شرکت‌کننده در طرح طراوت بانک آینده از اعتبار خود برای دریافت خدمات سلامت و زیبایی استفاده کنید.

شرایط دریافت و بازپرداخت تسهیلات به چه صورت است؟

شرایط طرح طراوت بانک آینده به گونه‌ای تنظیم شده است که شما بتوانید با کمترین دغدغه و به‌سرعت تسهیلات خود را دریافت کنید؛ برای دریافت این اعتبار، برخلاف بیشتر وام‌های رایج هیچ نیازی به ضامن یا دسته چک ندارید! تنها با امضای غیر حضوری سفته الکترونیکی می‌توانید این وام را دریافت کنید.

پس‌از دریافت کارت اعتباری، برای استفاده از تسهیلات یک ماه فرصت دارید و بعد از پایان این فرصت، اقساط تسهیلات استفاده‌شده محاسبه می‌شود. اصلا نگران بازپرداخت نباشید! بازپرداخت این تسهیلات با بهره پایین و در مدت یک تا سه سال خیال‌تان را از پرداخت آسان اقساط راحت می‌کند.

کدام پزشکان در این طرح شرکت می‌کنند؟

0922fbdc-8e06-41df-b9fc-ce8b0c7d3652

 

هر مرکز ارائه‌دهنده خدمات سلامتی، بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها و حتی پزشکان به‌طور انفرادی می‌توانند در طرح طراوت سلامت شرکت کنند و عضوی از آن باشند. هرکدام از آن‌ها می‌توانند  برحسب سیاست کاری‌شان قیمت‌گذاری متفاوتی داشته باشد؛ اما برای آن‌که شما از کیفیت ارائه‌شده توسط پزشکان و مراکز سلامت راحت باشد، بهترین‌ها برای حضور در این طرح انتخاب شده‌اند.

پس از دریافت کارت اعتباری‌تان به سایت دکتر نکست مراجعه می‌کنید و از بین پزشکان و مراکزی که عضو این طرح هستند گزینه مدنظر خود را انتخاب و نوبت‌تان را رزرو می‌کنید. هزینه ویزیت و درمان از طریق دستگاه کارتخوان مخصوص به‌طور مستقیم به پزشک و مرکز درمانی پرداخت می‌شود.

طرح طراوت سلامت از کی آغاز می‌شود؟

این طرح در همین هفته آغاز شده است و برای سه ماه به صورت آزمایشی در استان تهران اجرا می‌شود و پس‌از آن در سایر استان‌های کشور فعال می‌شود. در فاز اول اجرای این طرح بودجه‌ای دو هزار میلیارد تومانی در نظر گرفته شده است.

همین حالا برای دریافت اعتبار 30 میلیونی اقدام کنید

اگر تا اینجا همراه ما بوده‌اید احتمالا به دریافت این وام کم‌نظیر فکر می‌کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم بیشتر از این وقت را از دست ندهید و با ثبت نام در طرح طراوت سلامت مراحل دریافت اعتبار 30 میلیونی را شروع کنید. تمامی مراحل این طرح از ثبت نام تا دریافت نوبت پزشک برای‌تان ساده‌سازی شده است تا هرچه سریع‌تر خدمات سلامتی و زیبایی موردنظرتان را دریافت کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی