|

بهترین نوع بک لینک ها – خرید بک لینک قوی کامنتی و دائمی

بک لینک کامنت زمانی است که نظری را در وبلاگ، انجمن ها یا سایت شخص دیگری ارسال کرده و در این نظر همچنین لینکی به وبسایت خود ایجاد می کنید.

لینک کوتاه کپی شد

بک لینک کامنت یک راه ساده و آسان برای دریافت بک لینک است. مزیت بیشتر این نوع بک لینک بیشتر به دلیل جذب ترافیک به سایت است و همچنین به دلایلی که به آن ها اشاره خواهیم کرد، بک لینک کامنت برای سئو نیز مفید است.

بک لینک کامنت چیست؟ 

بک لینک کامنت زمانی است که نظری را در وبلاگ، انجمن ها یا سایت شخص دیگری ارسال کرده و در این نظر همچنین لینکی به وبسایت خود ایجاد می کنید. به این صورت برای سایت خود بک لینک ارزشمندی میسازید که رایگان و دائمی بوده و می تواند بازدیدکنندگان سایت شما را افزایش دهد.

مزیت بک لینک کامنت چیست؟

بک لینک کامنت و کمک به افزایش قدرت سایت

بک لینک ها با افزایش قدرت سایت، سبب بهبود رتبه سایت می شوند، وقتی یک وبسایت دارای نمایه بک لینک قدرتمند و طبیعی باشد، روند بهبود رتبه سایت بسیار سریع تر خواهد شد. با این که اغلب بک لینک های کامنت به صورت نوفالو برچسب گذاری شده اند، با این حال بک لینک نوفالو نیز با کمک به طبیعی بودن نمایه بک لینک، از اسپم بنظر رسیدن بک لینک های دیگر سایت جلوگیری کرده و به حضور وبسایت در جایگاه های برتر گوگل کمک می کند.

بک لینک کامنت و افزایش ترافیک سایت

با افزودن نظرات مرتبط با موضوع وبسایت خود ، می توانید میزان ترافیک سایت را از این طریق افزایش دهید.برای مثال تصور کنید سوالی در مورد یک مشکل کامپیوتری در یک انجمن مطرح شده است و شما نیز دارای یک سایت خدمات کامپیوتری هستید، با پاسخ به سوال پرسیده شده و ایجاد بک لینک و دعوت از کاربران برای بازدید از سایت، می توانید به این ترتیب ترافیک سایت خود را افزایش دهید.

بک لینک کامنت و ایجاد روابط با وبمستران

با اشتراک گذاری افکار، ایده ها و نظرات خود می توانید روابط خوبی را با مدیران وبسایت های دیگر برقرار کنید و سپس می توانید از آن ها درخواست کنید که در مطالب خود به وبسایت شما بک لینک ایجاد کنندو شما نیز همین کار را برای آن ها انجام دهید.

اظهار نظر در وبلاگ یک راه عالی برای ایجاد روابط با وبلاگ نویسان و حتی مدیران است. اول، ممکن است زمان ببرد، بنابراین صبور و انعطاف پذیر باشید تا مورد توجه قرار بگیرید.

بک لینک کامنت و آگاهی از برند

هنگامی که در پستی که مرتبط با موضوع وبسایت شما است بک لینک کامنت ایجاد می کنید، توجه کاربران را به خود جلب می کنید.حتی اگر این کاربران روی لینک کلیک نکنند و یا به نظر شما پاسخ ندهند، حداقل نام برند شما روی آنها تأثیر گذاشته است و با نام برند شما آشنا شده اند و در صورت نیاز به خدمات شما با وارد کردن نام برند شما در گوگل، از وبسایت شما بازدید می کنند.

چگونه بک لینک کامنت ایجاد کنیم؟

چندین سایت و وبلاگ که در مورد موضوع سایت شما در آن ها مطلب قرار دارد پیدا کنید، سپس در قسمت نظرات،کامنتی بنویسید که به موضوع منتظر شده توسط سایت مورد نظر مرتبط باشد و در این کامنت به وبسایت خود بک لینک ایجاد کنید.

توجه داشته باشید که به هیچ وجه نباید از نظرات بی ربط استفاده کنید چون از طرفی این کار به ضرر سئو وب سایت شما خواهد بود و از طرف دیگر ممکن است نظر شما به عنوان اسپم شناسایی شده و منتشر نشود.

همچنین می توانید با عضویت در انجمن ها ، در بحث های مختلف با پاسخ به سوالات گوناگون ، به وبسایت خود بک لینک کامنت ایجاد کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها