|

بررسی شرایط و هزینه بهترین روش‌ های مهاجرت به انگلیس

رشد اقتصادی، مزایای اجتماعی، فرصت‌ های کاری عالی، سطح رفاه متناسب و غیره سبب شده‌ است که انگلستان به یک مقصد برتر برای اکثر مردم در سرتاسر…

لینک کوتاه کپی شد

رشد اقتصادی، مزایای اجتماعی، فرصت‌ های کاری عالی، سطح رفاه متناسب و غیره سبب شده‌ است که انگلستان به یک مقصد برتر برای اکثر مردم در سرتاسر جهان تبدیل شود. افرادی که قصد مهاجرت به کشور انگلستان را دارند، باید با برخی از عوامل ضروری در مهاجرت آگاهی یافته و بر اساس نوع مهاجرتی خود، اقدامات لازم را انجام دهند. از دیگر نکاتی که افراد باید در نظر داشته باشند، این است که برخی از مسیر های مهاجرتی بسیار پیچیده‌ تر از سایر مسیر ها است.

به‌ عنوان مثال شرایط دریافت ویزای توریستی انگلیس با شرایط موجود جهت اخذ ویزای تحصیلی بسیار متفاوت است. در ادامه این مطلب با بررسی بهترین روش‌ های مهاجرت به کشور انگلیس آشنا شده و آن‌ ها را از لحاظ شرایط مهاجرتی و هزینه‌ مورد نیاز بررسی خواهیم نمود. با ما همراه باشید.

مهاجرت به انگلستان

انگلستان کشوری است که با ولز در غرب و با اسکاتلند در شمال دارای مرز های زمینی بوده و دریای ایرلند در شمال غربی این کشور واقع شده‌ است. زبان اصلی این کشور انگلیسی است و پایتخت آن شهر لندن است و دارای بیش‌ از ۱۰ میلیون جمعیت می‌ باشد. انگلستان جزء کشور های پهناور محسوب شده و علاوه‌ بر رفاه بسیار مناسب جهت زندگی، دارای دانشگاه‌ های معتبر در سطح کیفی بالایی جهت ادامه تحصیل بوده و با فارغ‌ التحصیلی از دانشگاه‌ های آن، می‌ توان در تمامی کشور ها مشغول به کار شد. همچنین علاوه‌ بر مزایای زندگی و تحصیل در این کشور، انگلستان دارای فرصت‌ های شغلی بسیار مناسبی است و علاوه‌ بر آن از جاذبه‌ های توریستی طبیعی و بافت شهری بسیار منحصر به‌ فردی برخوردار است.

از جمله انواع روش های مهاجرت به این کشور می‌ توان به مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت اقامت دائم، مهاجرت توریستی، مهاجرت سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت هنرمندان و غیره اشاره نمود. همچنین به این نکته نیز توجه داشته باشید که جهت انواع مهاجرت به کشور انگلستان، باید برای دریافت ویزا اقدام نمایید.

بهترین موسسه‌ مهاجرتی

شرکت‌ ها و مجموعه‌ های بسیار مختلفی در سرتاسر کشور تحت عنوان مؤسسات مهاجرتی مشغول به فعالیت هستند که برخی از آن‌ ها مشاوره، راهنمایی‌ ها و انجام امور مهاجرتی را به‌ درستی انجام نداده و تنها برای کسب درآمد و سود جویی از افراد به وجود آمده‌اند. بنابراین افراد باید در هنگام انتخاب مؤسسات مهاجرتی، تمامی قوانین و استاندارد های لازم را مطالعه کرده و بهترین آن‌ ها را انتخاب نمایند.

موسسه مهاجرتی چاوش مهاجر، به‌ عنوان بهترین موسسه مهاجرتی ایران شناخته‌ شده است و دارای تیمی بسیار متخصص و ماهر در این زمینه است. شرکت چاوش مهاجر به واسطه کارشناسان حرفه‌ای و با تجربه خود، تمامی راهنمایی‌ ها و مشاوره‌ های لازم جهت انواع مهاجرت به کشور انگلستان را به مشتریان خود ارائه می دهد و دارای سال‌ ها سابقه پر افتخار در این زمینه است. این مجموعه به‌ عنوان بهترین مؤسسه‌ مهاجرتی، خدمات خود را در بالاترین سطح کیفی و به هم‌ وطنان خود عرضه کرده و بر اساس قوانین موجود، تمامی فعالیت‌ ها و اقدامات مهاجرت به کشور انگلستان را انجام می‌ دهد. عزیزانی که قصد مهاجرت به کشور انگلستان با اهداف گوناگون را دارند، می‌ توانند به این مجموعه مراجعه کرده و از خدمات آن بهره‌مند شوند.

بهترین روش‌ های مهاجرت به انگلستان

از بهترین روش های مهاجرت به انگلستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مهاجرت کاری به انگلیس

یکی از روش‌ های مهاجرت به کشور انگلیس، دریافت ویزای کاری طولانی‌ مدت است. جهت اخذ ویزای کاری این کشور، ابتدا باید یک شغل و یا پیشنهاد کاری مناسب در انگلستان را پیدا کرده و سپس جهت اقدامات لازم برای ویزا اقدام نمایید. همچنین بسته به مهارت‌ های شما و نوع شغلی که در این کشور به‌ دنبال آن هستید، گزینه‌ های بسیار متفاوتی جهت مهاجرت وجود داشته و با بررسی این گزینه‌ ها و با راهنمایی‌ های کارشناسان چاوش مهاجر، می‌ توانید بهترین گزینه را جهت اخذ ویزا انتخاب نمایید. از جمله رایج‌ ترین انواع ویزا های کاری کشور انگلیس می‌ توان به ویزای راه‌ اندازی کسب‌ و کار، ویزایی ورزشکار بین‌ المللی و ویزای کار ماهر اشاره کرد. ویزای کاری این کشور به‌ صورت کوتاه‌ مدت و بلند مدت است و با دریافت ویزای بلند مدت، افراد می‌ توانند حداکثر تا ۵ سال در شهر های این کشور اقامت داشته باشند.

شرایط دریافت ویزای کاری

همانطور که پیش از این نیز اشاره شد شرایط دریافت ویزای کاری بسیار بستگی به مهارت و نوع شغل مورد نظر افراد در این کشور داشته و باید با توجه به شرایط مهاجرتی، چگونگی زندگی در طول مدت اقامت و میزان در آمد شغلی خود، آن را بررسی نمایید.

هزینه مهاجرت کاری

میزان هزینه مهاجرت به کشور انگلستان، به‌ اخذ ویزای کاری از شرکت مهاجرتی و میزان تمکن مالی فرد، انتخاب شهر مورد نظر و هزینه‌ های زندگی در این شهر، میزان درآمد ماهیانه از شغل مورد نظر و غیره بستگی داشته و باید تمامی هزینه‌ ها را برآورد کرده و اقدامات لازم را انجام دهید.

 

  • مهاجرت تحصیلی به انگلیس

انگلیس علاوه‌ بر مزایای شغلی بسیار مناسب و همچنین جاذبه‌ های توریستی فراوان، دارای دانشگاه‌ های بسیار معتبر و شناخته‌ شده در سطح جهانی بوده و می‌ تواند بهترین مقصد برای تحصیل دانشجویان بین‌ المللی باشد. این کشور دارای ۴ مرحله تحصیلی ابتدایی، متوسطه، تکمیلی و عالی برای دانشجویان است و همچنین دارای بیش‌ از ۵۰ شهر جهت اقامت دانشجویان می‌ باشد. یکی از مهم‌ ترین مزایای تحصیل در کشور انگلستان، یافتن فرصت‌ های شغلی بسیار مناسب در تمام کشور ها بوده و می‌ توانند در دوره تحصیل خود، از کیفیت بسیار بالای سطح آموزشی برخوردار شوند.

شرایط مهاجرت تحصیلی به انگلیس

کسانی که قصد مهاجرت تحصیلی به این کشور را دارند، باید شرایط سنی خود جهت تحصیل در مدارس و دانشگاه‌ های این کشور را بررسی کرده و در صورت واجد شرایط بودن، اقدامات اولیه را انجام دهند. ویزای تحصیلی انگلیس نیز به انواع متفاوتی چون ویزای کوتاه‌ مدت، ویزای دانش ‌آموزی، ویزای دانشجویی و ویزای نخبگان تقسیم‌ بندی شده و قبل‌ از درخواست ویزا، باید مقطع تحصیلی خود در این کشور را مشخص نمایید. همچنین یکی دیگر از نکات مهم در شرایط موجود جهت مهاجرت تحصیلی به این کشور، این است که داوطلبان مقطع کارشناسی، اجازه بردن همراه در مدت اقامت خود به این کشور را نداشته ولی دانشجویان دکترا، می‌ توانند فرزند زیر ۱۸ سال خود و همسر خود را همراه خود به این کشور ببرند.

هزینه‌ مهاجرت تحصیلی به انگلیس

هزینه تحصیل در این کشور نیز بنا بر نوع رشته تحصیلی و همچنین نوع دانشگاه انتخابی و هزینه‌ های زندگی در شهر مورد نظر متفاوت بوده اما به‌ طور کلی می‌ توان گفت که هزینه‌ ی تحصیل در مقطع لیسانس بین ۱۱ هزار تا ۲۰ هزار پوند و هزینه تحصیل در مقطع دکترا بین ۱۵ هزار تا ۲۴ هزار پوند می‌ باشد. همچنین هزینه اخذ ویزای تحصیلی انگلیس، هزینه‌ های بلیط و غیره نیز با توجه به تغییرات روزانه ارز و دلار متفاوت است و جهت اطلاع دقیق از آن، می‌ توانید از شرکت چاوش مهاجر اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

در پایان

موسسه مهاجرتی چاوش مهاجر با بهره گیری از تیمی متخصص و مجرب پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان پیرامون بهترین روش های مهاجرتی به انگلیس می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بهترین روش های مهاجرت به برترین مقاصد مهاجرتی برای ایرانیان از جمله کانادا، انگلیس، آمریکا و... به وب سایت رسمی چاوش مهاجر به نشانی اینترنتی https://chavoshmohajer.com/ مراجعه نمایید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی