|

پیش بینی هواشناسی برای فردا سه شنبه 25 بهمن؛ تهران برف میبارد؟

سازمان هواشناسی از بارش برف و باران، وقوع رگبار ، رعد و برق و کولاک در نقاط مختلف کشور خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

سازمان هواشناسی از بارش برف و باران، وقوع رگبار و رعد و برق، کولاک برف و خیزش گرد و خاک در نقاط مختلف کشور خبر داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از همشهری آنلاین، سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز دوشنبه (۲۴ بهمن) در استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، غرب و جنوب اصفهان، لرستان، شمال غرب فارس، شمال بوشهر، یزد، شمال کرمان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و خراسان شمالی بارش برف و باران، گاهی وزش باد شدید در مناطق گرمسیر رگبار و رعد و برق و در نواحی مرتفع و کوهستانی کولاک برف پیش‌بینی می‌شود.

سه‌شنبه و چهارشنبه (۲۵ و ۲۶ بهمن) بارش در ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس مرکزی، استان‌های ساحلی دریای خزر، بخش‌هایی از دامنه‌های جنوبی البرز، نواحی غرب، مرکز، شمال شرق و شرق کشور ادامه خواهد داشت.  

طی ۳ روز آینده بیشینه بارش در استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب و غرب اصفهان، شمال شرق خوزستان و شمال غرب فارس خواهد بود.

پنجشنبه (۲۷ بهمن) بارش در مناطقی از مرکز، شمال شرق، شرق سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز شرقی همچنین نواحی از استان فارس و بوشهر بارش پیش‌بینی می‌شود. 

جمعه (۲۸ بهمن) با خروج سامانه از شرق کشور در نواحی شرق و شمال شرق بارش پراکنده انتظار می‌رود.

طی ۵ روز آینده به‌ویژه چهارشنبه در مناطقی از مرکز، جنوب، جنوب شرق و شرق کشور وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک و کاهش دید رخ خواهد داد. 

چهارشنبه وزش باد در نیمه‌شمالی فارس، جنوب اصفهان، یزد و کرمان تشدید می‌شود و رخداد توفان گردوخاک و کاهش دید و کیفیت هوا در این مناطق دور از انتظار نیست. 

از امروز تا پایان هفته خلیج فارس مواج خواهد بود همچنین طی روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه دریای خزر مواج پیش‌بینی می‌شود. 

وضعیت جوی تهران طی ۲ روز آینده

آسمان تهران فردا (۲۵ بهمن ) قسمتی ابری تا نیمه‌ابری از بعد از ظهر افزایش ابر با حداقل دمای صفر و حداکثر دمای ۷ درجه سانتیگراد و روز  چهارشنبه ( ۲۶ بهمن ) ابری در بعضی ساعات بارش باران و برف و گاهی مه آلود و اوایل شب به‌تدریج کاهش ابر با حداقل دمای ۲ و حداکثر دمای ۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی