|

از جذابیت های حیات وحش؛ جنگ کفتار و پلنگ به نفع ایمپالا تموم شد و اون تونست در بره

در این ویدئو تعدادی ایمپالا را خواهید دید که در آب کم عمق یک آبگیر قرار داشتند که ناگهان پلنگی حمله کرد و یکی از ایمپالا‌ ها را شکار کرد.

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- وقتی به دنیای حیوانات نگاه می کنید حیواناتی را می بینید که قادر به جنگیدن، خندیدن، گریه کردن، شیطنت کردن و مهر ورزیدن هستند و این مسئله قطعا شما را به وجد می آورد. وقتی که به وقایع حیات وحش نگاه می کنید هر روز آن پر است از لحظات پر تلاطمی که حیوانات برای بقای خود با آن ها درگیر هستند، همیشه یکی به دنبال طعمه و دیگری در صدد حفظ جان خود است درنده و غیر درنده هم ندارد.

حیات وحش مکانی است که اگر در آن نظاره کنید می توانید شاهد لحظه های شگفت انگیزی باشید. عادلانه یا نا عادلانه اش فرقی نمی کند ما نمی توانیم تعیین کنیم که آن چه در این دنیای اسرارآمیز رخ می دهد عادلانه است یا به وقوع پیوستن آن سزاوار نبوده است. در حیات وحش ممکن است همه چی متفاوت و غیر قابل قبول باشد اما با اطمینان می توانیم بگوییم که دخالت انسان در این دنیای شگفت انگیز به هیچ وجه عادلانه نیست.

در این ویدئو تعدادی ایمپالا را خواهید دید که در آب کم عمق یک آبگیر سیمانی قرار داشتند که ناگهان یک پلنگ حمله کرد و یکی از ایمپالا‌ ها را که در آب لیز خورد شکار کرد. پلنگ گردنش را گرفت و به سمت درختی کشید و به نظر می‌رسید که کار برای ایمپالا تمام شده است. اما لحظاتی بعد یک کفتار آمد و وقتی پلنگ را با ایمپالا دید، حمله کرد و این باعث شد که پلنگ ایمپالا را رها کرده و فرار کند. ایمپالا نمرده بود و پس از برخاستن فرار کرد.

اگر به اتفاقات خارق العاده ای که در طبیعت و در میان حیوانات رخ میدهد علاقه دارید صفحه حیات وحش ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی