|

سئو وب سایت چیست – بهترین سئو کار سایت کیست؟

شغل سئو سایت در ایران چقدر درامد دارد!

سئو از آنجایی اهمیت پیدا می کند که قرار گرفتن در رتبه های اول گوگل می تواند مزایای بی شماری را برای وبسایت ها به همراه داشته باشد.

لینک کوتاه کپی شد

شغل سئو سایت در ایران چقدر درامد دارد!

تعیین موقعیت صفحات در موتور جستجوی گوگل بر اساس یک سری از پارامتر ها صورت میگیرد.ربات گوگل با بازدید از هر وبسایت و بررسی آن ، تعیین می کند که سایت دارای چه ارزشی بوده و باید در کجای صفحات نتایج قرار گیرد. سئو یعنی فهمیدن اینکه ربات گوگل هنگام رتبه بندی وبسایت ها چه عواملی را در نظر میگیرد و سپس پیاده سازی روش هایی برای بهبود این عوامل در سایت. سئو از آنجایی اهمیت پیدا می کند که قرار گرفتن در رتبه های اول گوگل می تواند مزایای بی شماری را برای وبسایت ها به همراه داشته باشد.

زیرا در این صورت وبسایت در معرض کلیک و دید کاربران قرار میگیرد و می توان با بدست اوردن بازدیدکنندگان بسیار زیاد ، به هدف خود دست پیدا کرد.

سئو چیست؟

همانطور که گفته شد ، سئو سایت مجموعه ای از فعالیت ها با هدف به دست آوردن رتبه  بالا در موتورهای جستجو است. سئو از عبارت انگلیسی Search Engine Optimization گرفته شده است که در لغت به معنای بهینه سازی صفحات سایت برای موتورهای جستجو است. سئو وب سایت بر دستیابی به موقعیت های بالا در جستجوهای ارگانیک برای عبارات خاص مرتبط با وب سایت متمرکز است.

فرآیند تعیین موقعیت صفحات در گوگل بسیار پیچیده است. درابتدا، یک شرکت پشتیبان سئو یا یک شرکت تبلیغات آنلاین باید یک ممیزی کامل برای تجزیه و تحلیل وب سایت و ایجاد استراتژی مناسب انجام دهد. پس از تدوین استراتژی، مرحله اقدامات خاصی انجام می شود که در مورد موقعیت یابی وب سایت عبارتند از:

تجزیه و تحلیل وب سایت و رقابت

بررسی و استفاده از کلمات کلیدی

بهینه سازی فنی وب سایت ،تغییرات در کد و ساختار وب سایت

تهیه محتوای ارزشمند و جذاب برای خواننده و ربات های موتور جستجو

بدست آوردن بک لینک های قوی برای وب سایت 

نظارت بر موقعیت فعلی و تثبیت آن

لیست بالا تمام فعالیت هایی که در سئو انجام می شود را پوشش نمی دهد، اما مهم ترین عناصر و مراحل سئو در آن قرار دارد.

فرآیند سئو و افزایش رتبه وب سایت را می توان به دو نوع فعالیت تقسیم کرد: در سایت و خارج از سایت. اولی شامل تنظیم وب سایت با بهترین شرایط فنی و بصری برای کاربران و ربات های موتور جست وجو است. برای این منظور کد و محتوای وب سایت باید بهینه شود. فعالیت های بهینه سازی خارجی یا سئوی خارج از سایت، شامل به دست آوردن لینک های ورودی قوی و تبلیغ وب سایت در وب سایت های خارجی و شبکه های اجتماعی است.

شغل سئو سایت در ایران چقدر درامد دارد!

شغل سئو سایت یکی از پردرآمدترین شغل های اینترنتی محسوب می شود ، اما همه چیز به میزان پروژه هایی که متخصص سئو میگیرد و همچنین توانایی او برای انجام کار سئو بستگی دارد.برای مثال اگر سئو کار هم در زمینه سئو داخلی و هم خارجی فعالیت کند ، درآمد بیشتری خواهد داشت.درآمد فرد از شغل سئو سایت در ایران ، چیزی حدود ماهیانه 10 میلیون تا 50 میلیون متغیر است و بستگی به میزان تقاضا برای انجام پروژه توسط شرکت ها و کسب و کارها دارد.اما درآمد بیشتر از 50 میلیون در ماه نیز ممکن است ، در صورتی که فرد دارای یک شرکت معتبر پشتیبان سئو سایت باشد و با افراد مختلف همکاری کند ، درآمد دریافتی بسیار بیشتر خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی