|

(ویدیو) برخورد تند و بی توجهی گشت ارشاد به ضجه های مادر نگران

به دنبال انتشار ویدئویی از برخورد نامناسب گشت ارشاد با مادر یک دختر، مرکز اطلاع‌ رسانی پلیس پایتخت توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به دنبال انتشار ویدئویی از برخورد نامناسب گشت ارشاد با مادر یک دختر، مرکز اطلاع‌ رسانی پلیس پایتخت توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.

به گزارش «شایانیوز» از روز گذشته ویدئویی در شبکه های اجتماعی از برخورد تند یکی از گشت های ارشاد پایتخت با مادر نگران یک دختر دست به دست می شود که واکنش های زیادی را در پی داشته است.

دختر این مادر توسط گشت ارشاد دستگیر شده و در حال انتقال با خودروی گشت است. خودروی گشت به راه افتاده و مادر دختر در حالی که آن را گرفته و دنبال می کند فریادزنان می گوید که فرزندش بیمار است؛ دو زن دیگر نیز با حضور در جلوی خودروی گشت سعی دارند مانع از حرکت آن شوند. اما راننده ی گشت بی توجه به حضور زن ها به حرکت خود ادامه می دهد و در نهایت باعث زمین خوردن مادر دختر در خیابان می شود

پرویز پرستویی در متنی اعتراضی در صفحه اینستاگرامی خود نوشت:

(با اشاره به سفر پوتین، رئیس جمهور روسیه به تهران): قدیما وقتی یه بچه مرتکب اشتباهی میشد که خوشایند پدر و مادر نبود، یواشکی در گوشش می گفتند بزار مهمونا برن ،میدونم چکارت کنم،حالا بماند که خود مهمونا هم تو خونه خودشون همین و به بچه هاشون می گفتند!

حالا حکایت ماست ...

آقایان میهمان داریم اونم میهمان خارجی!

اگه ترس از خدا و پیامبر و مولا علی داری بس کن!

اینکارا کاردرستی نیست!

این مادره که داره فریاد ضجه میزنه دخترم مریضه!

این همون مادره که میگن بهشت زیر پای مادران است!

یاد مادر خودت بیافت که اگه خون از دماغت بیاد تاصبح خواب نداره!

چرا حرمت این مادر و در ملاعام زیر پا میگذاری

جواب خدارو چی میدی؟

حالا این دختر خانم هر اشتباهی مرتکب شده و داری میبریش درست یا غلط، ولی این رفتار با مادرش....

آیا این رفتار غیر اخلاقی وانسانی وغیر قانونی نیست؟

هیهات!

واکنش نیروی انتظامی به این ویدیو

نیروی انتظامی اعلام کرد: در پی اطلاع از برخورد خارج از ضوابط یکی از گشت های پلیس با یکی از شهروندان موضوع به سرعت رسیدگی و با سرتیم این واحد انتظامی به دلیل سو مدیریت برخورد انضباطی شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی